b_300_300_16777215_10_images_8224062571037960.jpgاساس نیوز: مالزی، برای جلوگیری از بازگشت داعشی‌های فراری از موصل، آماده می شود.


 "احمد زاهد حمیدی" معاون نخست وزیر مالزی، روز سه شنبه اعلام کرد با توجه به حملۀ گستردۀ نیروهای عراقی برای بازپس گیری شهر موصل از چنگ داعش در عراق، تدابیری اتخاذ کردیم تا از بازگشت داعشی های مالزیایی به کشورمان جلوگیری کنیم.
احمد زاهد در کنفرانسی مطبوعاتی خاطر نشان کرد: پلیس مالزی، در فرودگاه و مرزهای مالزی تدابیر شدیدی به کار بسته و راه های نفوذ غیرقانونی به مالزی را نیز تحت نظر گرفته است.


به نوشتۀ خبرگزاری فرانسه، احمد زاهد تاکید کرد که مالزی، در همین راستا، با سازمان های اطلاعات بین المللی در ارتباط است و اسامی مظنونانی که گمان می رود با داعش در ارتباط باشند را در اختیار دارد.
احمد زاهد، شمار مالزیایی هایی را که به داعش پیوسته اند اعلام نکرد، اما بر اساس آماری که پلیس این کشور در ماه گذشته اعلام کرده بود، از سال 2013 تاکنون، دستکم 90 مالزیایی به داعش پیوسته اند.
معاون نخست وزیر مالزی تاکید کرد که داعشی های مالزیایی، هنگام بازگشت به کشور بازداشت می شوند، و برای تغییر افکارشان تلاش خواهد شد.
 

مطالب مرتبط:

نیروهای نظامی چین و روسیه در مرز کره‌شمالی به حالت

ذاکر نایک از طرف دولت هند به پولشویی متهم شد

سازمان ملل متحد:خانه نا امن ترین محیط برای زنان

کلیپ : ترور " نه "

گورمز مرکز مفتی گری جدید شهرستان سور دیاربکر را اف

داعش سَرِ 8 عراقی را منفجر کرد

چین به دنبال سانسور هرگونه محتوای دینی در اینترنت

ضعیفترین و پرسرعت‌ ترین اینترنت جهان در اختیار کدا

مسدود شدن حساب های اینستاگرام و فیس بوک ، رمضان قد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات