b_300_300_16777215_10_images_beirutpr.jpg

اساس نیوز: تروریست های داعش با حرام دانستن نگهداری گربه در منازل مسکونی، از ساکنان پایگاه اصلی خود در عراق خواستند با این کار مخالفت نکنند.


به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز عراق، یک منبع محلی در استان نینوا در شمال غرب این کشور امروز (سه شبه) اعلام کرد که کمیته افتای مرکزی گروهک تروریستی داعش با صدور فتوایی، نگهداری گربه در منازل مسکونی داخل شهر موصل، مرکز این استان مرزی را حرام دانست.
بر اساس این گزارش، منبع مذکور با اعلام این که داعش از اهالی موصل خواسته به فتوای حرام بودن نگهداری گربه عمل کنند و آن را زیر پا نگذارند، تاکید کرد که این گروهک تروریستی از زمان اشغال موصل تاکنون ده ها فتوای منطبق با ایدئولوژی و رویکرد خود صادر کرده است.


این در حالی است که داعش برای مهربان نشان دادن عناصر تروریستی خود و جذب نیروهای بیشتر، دو ماه پیش در مجله اینترنتی «دابق» خاطره ای از یک تروریست نقل کرده بود که هنگام نگهبانی در سوریه بچه گربه ای به وی نزدیک شده و روی پایش پریده و این گزارش را نیز با عکس یک تروریست دیگر که یک بچه گربه را در آغوش داشت، همراه کرده بود.
لازم به ذکر است که داعش برای صدور فتواهای مورد نظر خود، از کمیته مرکزی افتای شرعی استفاده می کند که از چندین عنصر تاثیرگذار و تصمیم گیرنده در این گروهک تروریستی تشکیل شده است.

مطالب مرتبط:

تروریسم همچنان نگران کننده ترین مسئله برای شهروندا

جشن تجلیل از برترین های مسابقه حفظ سوره و اذکار مه

دروغ پردازی ناشیانه شبکه کلمه

کاخ سری پوتين در خارج از روسيه / عکس

ممنوعیت داشتن ریش بلند و استفاده از پوشیه در قزاقس

هدف و مقصد از حج خشنودی و رضامندی الله متعال باشد.

آموزش اجباری مقاومت در برابر فشار برای حجاج روسی

حمله موشکی با چاشنی هماهنگی و حفظ اعتبار

آمریکا می خواهد به خاطر حمله سایبری از کره شمالی ب

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات