b_300_300_16777215_10_images_beirutpr.jpg

اساس نیوز: تروریست های داعش با حرام دانستن نگهداری گربه در منازل مسکونی، از ساکنان پایگاه اصلی خود در عراق خواستند با این کار مخالفت نکنند.


به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز عراق، یک منبع محلی در استان نینوا در شمال غرب این کشور امروز (سه شبه) اعلام کرد که کمیته افتای مرکزی گروهک تروریستی داعش با صدور فتوایی، نگهداری گربه در منازل مسکونی داخل شهر موصل، مرکز این استان مرزی را حرام دانست.
بر اساس این گزارش، منبع مذکور با اعلام این که داعش از اهالی موصل خواسته به فتوای حرام بودن نگهداری گربه عمل کنند و آن را زیر پا نگذارند، تاکید کرد که این گروهک تروریستی از زمان اشغال موصل تاکنون ده ها فتوای منطبق با ایدئولوژی و رویکرد خود صادر کرده است.


این در حالی است که داعش برای مهربان نشان دادن عناصر تروریستی خود و جذب نیروهای بیشتر، دو ماه پیش در مجله اینترنتی «دابق» خاطره ای از یک تروریست نقل کرده بود که هنگام نگهبانی در سوریه بچه گربه ای به وی نزدیک شده و روی پایش پریده و این گزارش را نیز با عکس یک تروریست دیگر که یک بچه گربه را در آغوش داشت، همراه کرده بود.
لازم به ذکر است که داعش برای صدور فتواهای مورد نظر خود، از کمیته مرکزی افتای شرعی استفاده می کند که از چندین عنصر تاثیرگذار و تصمیم گیرنده در این گروهک تروریستی تشکیل شده است.

مطالب مرتبط:

مولانا عبدالحمید:دشمنان اسلام برای رسیدن به اهداف

گزیده هایی از شبکه های اجتماعی 21

ع

بازداشت پلیس قلابی در گنبدکاووس (گلستان)

 

نورقلی‌پور از رئیس جمهور و وزیر اطلاعات عزل رئیس ف

سازمان اسلامی کانادایی رمان تصویری در مبارزه با تع

داعش رنگ لباس اعدامی ها را تغییر داد

گ

تلاش آمریکا برای کاهش صادرات نفت ایران به زیر یک م

رزمایش تخصصی سازمان پیمان امنیت جمعی «کوبالت-2018»

فعال شدن دفتر سیاسی طالبان در قطر

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات