b_300_300_16777215_10_images_bouussniii.jpg

اساس نیوز :وزیر کشور بوسنی و هرزگوین از بازگشت حدود یکصد نفر از اتباع این کشور که به گروه تروریستی داعش در سوریه ملحق شده بودند، خبر داد.

«دراگان لوکاک» وزیر کشور بوسنی و هرزگوین اعلام کرد، بیش از یکصد افراط گرا با تابعیت بوسنیایی که به گروه تروریستی داعش در سوریه ملحق شده بودند، به این کشور بازگشته‌اند.
بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، «میلوراد دودیک» رئیس جمهور صربسکا در ماه نوامبر سال گذشته میلادی گفته بود که گروه تروریستی داعش کمک‌های بسیار زیادی از یک شبکه افرا گرا در بوسنی دریافت کرده است. وی همچنین گفته بود که بوسنی پنجمین حامی بزرگ خارجی گروه تروریستی داعش است.
وزیر کشور بوسنی روز شنبه گفت: "ما قبلا اطلاعاتی بدست آورده‌ایم که نشان می‌داد بیش از 100 نفر از اتباع این کشور به گروه تروریستی داعش در سوریه ملحق شده‌اند که حالا ظاهرا به این کشور باز گشته‌اند. آنها باید بدانند که ما بسیار قاطعانه‌تر از آنچه تصور می‌کردند با آنها برخورد خواهیم کرد."
وی در ادامه تأکید کرد که بوسنی و صبرسکا به عنوان یک جمهوری خودمختار صرب باید در مقابله با ترویج افراط گرایی در این کشور و جلوگیری از اقدامات تروریستی همکاری داشته باشند.

مطالب مرتبط:

اعلام آمادگی فدراسیون اسلامی اسپانیا برای آموزش ام

ساخت مسجد آپارتمانی در ترکیه ؛ موضوع بحث در شبکه ه

قتل بیرحمانه 30 تن از اهالی رمادی به دست داعش

آزادی زندانیان آمریکایی در کره شمالی

وزیر نفت عربستان:بزرگترین سرمایه گذاری عربستان در

نخست وزیر ترکیه: تا نابودی خائنان به مبارزه خود اد

پرواز وین به لندن به دلیل ترس از حضور داعش لغو شد

جایگاه دین در زندگی شهروندان اروپای غربی چیست؟

ژنرال نوید مختار رئیس سازمان اطلاعات پاکستان (I.S.

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز