b_300_300_16777215_10_images_24indiamin.jpgاساس نیوز: براساس نتایج یک نظر سنجی که روز چهارشنبه در هند منتشر شد 52 درصد از مردم هند داعش را خطر بزرگی برای این کشور می دانند.


مرکز تحقیقات پیو در تازه ترین نظرسنجی خود در هند اعلام کرد 62 درصد از مردم این کشور خواستار استفاده از نیروی نظامی برای مبارزه با گروههای تروریستی هستند.

موسسه امریکایی نظرسنجی پیو اعلام کرد براساس نتایج این نظر سنجی،63 درصد مردم هند خواهان افزایش هزینه های دفاعی کشور می باشند.

حدود دوسوم از افرادی که مورد پرسش قرار گرفته اند از اقدامات دولت مودی و رشد اقتصادی این کشور رضایت خود را اعلام کرده اند.

براساس نظرسنجی صورت گرفته 'نارندرا مودی ' نخست ویر هند از نظر محبوبیت با 81 درصد، بالاتر از 'باراک اوباما' رئیس جمهوری امریکا و 'انگلا مرکل' صدر اعظم المان قرار دارد.

میزان رضایت مردم هند از سیاست های اجتماعی نخست وزیر هند بویژه مبارزه با خشونت با 53 درصد از رضایتمندی کمتری نسبت به مسائل خارجی و اقتصادی برخوردار است .

67 درصد مردم هند آلودگی هوا را یکی از مشکلات بزرگ کشور می دانند و 73 درصد نیز خواستار کاهش آلودگی هوا حتی به قیمت پایین آمدن رشد اقتصادی هستند.

براساس این نظر سنجی ،تنها 31 درصد از مردم هند نظر مثبتی در خصوص چین رقیب آسیایی هند دارند و 48 درصد مردم این کشور رابطه چین با پاکستان را مشکل بزرگی برای هند می دانند.

مردم هند دراین نظرسنجی وقوع جرائم ، نبود فرصت های شغلی ،مقامات فاسد و تروریسم را مهمترین مشکلات داخلی هند می دانند.

مردم هند معمولا نسبت به امور جهان نسبت به کشورهای دیگر توجه کمتری دارند و 53 از مردم این کشور خواستار واگذاری مسائل کشورهای دیگر به خودشان هستند.

مطالب مرتبط:

واکنش‌ها به سرنگونی پهپاد تجسسی آمریکا در خاک ایرا

 

چکیده ای از بیانات شیخ محمدصدیق بهجت امام جمعه مسج

آخوند سبحانی :دشمنان اسلام تحریف آیات قرآن را در د

ضیافت افطاری جمعیت دعوت و اصلاح + تصاویر

رضایت کیم جونگ اون از نتایج سفر هیئت کره شمالی به

دنبال هوس رفتن و فاصله گیری از وحی دلیل گمراهی است

با حضور نمایندگانی از ۷۰ کشور جهان؛ پاریس امروز م

آزادی ۵۰۰۰ گروگان از دست تروریست های بوکوحرام

محمد بن سلمان : ما به " اسلام میانه رو " باز خواه

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات