b_300_300_16777215_10_images_zarahi11.jpgاساس نیوز: درحالیکه روزگذشته منابع خبری از دمشق از بمباران مواضع ارتش سوریه در دیرالزور در شرق این کشور توسط هواپیماهای آمریکای خبر دادند، یک نماینده ی پارلمان عراق نیز پرده از این موضوع برداشت

که جنگنده های آمریکایی چند روزگذشته مواضع نیروهای داوطلب و بسیج مردمی را در این کشور نیز هدف حملات هوایی خود قرار دادند.


اساس نیوز، به نقل از پایگاه خبری المعلومه، «محمد ناجی» یکی از نمایندگان پارلمان عراق از فراکسیون بدر روزگذشته در اظهاراتی خاطر نشان کرد که هواپیماهای آمریکایی مواضعی از نیروهای داوطلب و بسیج مردمی را در عراق بمباران کردند.
 
این نماینده ی پارلمان عراق در سخنانی که در همایش نیروهای داوطلب و بسیج مردمی ایراد کرد، گفت: هواپیماهای آمریکایی انبار مهمات نیروهای داوطلب و بسیج مردمی را در منطقه ی «جرف الصخر» واقع در شمال استان بابل بمباران کردند.
 
وی افزود: آمریکا می خواهد مانع از حرکت جهادی نیروهای داوطلب و بسیج مردمی عراق شود و بهترین دلیل آن بمباران مخازن مهمات نیروهای بسیج مردمی در «جرف الصخر» است.
 
خبر دیگر از عراق اینکه «جواد الطلیباوی» یکی از فراندهان نیروهای داوطلب و بسیج مردمی عراق اعلام کرده است که سه گروه اصلی از این نیروها یعنی «گردان های حزب الله»، «بدر» و «عصائب اهل الحق» در عملیات آزادی سازی موصل حتما شرکت خواهند نمود چراکه این گروهها از مهارت و توانمندی کافی در پایان دادن به حضور تروریستهای داعش برخوردارند.

مطالب مرتبط:

چپاول و غارت کمک مالی و تسلیحاتی آمریکا به افغانست

تعمیر ادوات جنگی طالبان در تاجیکستان صحت ندارد

ا

ماجرای ازدواج مرد عرب با یک جن زیبا

روزانه 27 نفر دراین کشور اقدام به خودکشی می کنند؟

6 ماه دیگر بساط داعش از شمال سوریه و عراق برچیده م

ا

دولت روسیه مجازات های اقتصادی ترکیه را تایید کرد

آخوند اسماعیل خرمالی : روز 22 بهمن به عنوان نماد ظ

مولوی عرب :دشمنان دانا و دوستان نادان شرایط کنونی

امیدواریم مشکل نمازخانه پونک با تدبیر صحیح و درست

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات