b_300_300_16777215_10_images_zarahi11.jpgاساس نیوز: درحالیکه روزگذشته منابع خبری از دمشق از بمباران مواضع ارتش سوریه در دیرالزور در شرق این کشور توسط هواپیماهای آمریکای خبر دادند، یک نماینده ی پارلمان عراق نیز پرده از این موضوع برداشت

که جنگنده های آمریکایی چند روزگذشته مواضع نیروهای داوطلب و بسیج مردمی را در این کشور نیز هدف حملات هوایی خود قرار دادند.


اساس نیوز، به نقل از پایگاه خبری المعلومه، «محمد ناجی» یکی از نمایندگان پارلمان عراق از فراکسیون بدر روزگذشته در اظهاراتی خاطر نشان کرد که هواپیماهای آمریکایی مواضعی از نیروهای داوطلب و بسیج مردمی را در عراق بمباران کردند.
 
این نماینده ی پارلمان عراق در سخنانی که در همایش نیروهای داوطلب و بسیج مردمی ایراد کرد، گفت: هواپیماهای آمریکایی انبار مهمات نیروهای داوطلب و بسیج مردمی را در منطقه ی «جرف الصخر» واقع در شمال استان بابل بمباران کردند.
 
وی افزود: آمریکا می خواهد مانع از حرکت جهادی نیروهای داوطلب و بسیج مردمی عراق شود و بهترین دلیل آن بمباران مخازن مهمات نیروهای بسیج مردمی در «جرف الصخر» است.
 
خبر دیگر از عراق اینکه «جواد الطلیباوی» یکی از فراندهان نیروهای داوطلب و بسیج مردمی عراق اعلام کرده است که سه گروه اصلی از این نیروها یعنی «گردان های حزب الله»، «بدر» و «عصائب اهل الحق» در عملیات آزادی سازی موصل حتما شرکت خواهند نمود چراکه این گروهها از مهارت و توانمندی کافی در پایان دادن به حضور تروریستهای داعش برخوردارند.

مطالب مرتبط:

شناسایی عامل حمله تروریستی آنکارا

ا

مخالفت قبایل سوریه با اعلام فدراسیون در این کشور

ا

هدف قرارگرفتن 1700 معترض فلسطینی توسط نظامیان اسرا

آیا سوگند دادن خداوند «به حق انبیاء و مرسلین» در ف

 

سرو شدن گوشت خوک در رستوران حلال امریکایی

انتقاد مولانا فاضلی از پلمب نمازخانه‌های اهل‌سنت د

توافق محرمانه عربستان و ترکیه ضد نظام سوریه

سفیر آمریکا در قطر استعفا کرد

روند صلح هر چه سریعترباید در فلسطین اشغالی از سر گ

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز