b_300_300_16777215_10_images_8221265170984185.jpg

پلیس آمریکا اعلام کرد که یک زن با ورود به دفتر «دنی دیویس» نماینده مردم ایلینویز در مجلس نمایندگان آمریکا، خود را به آتش کشید.

به گزارش اساس نیوز به نقل از ایرنا  این زن که هویت او هنوز مشخص نشده است، به محض ورود به دفتر نماینده ایلینویز در شهر شیکاگو، خود را با استفاده از یک مایع قابل اشتعال ضد عفونی کننده به آتش کشید.
دفتر دیویس اعلام کرد که این حادثه حوالی ساعت 15 عصر روز سه شنبه (به وقت محلی) رخ داده و وضعیت وی پس از انتقال به بیمارستان تثبیت شده است.
دنی دیویس خود در زمان وقوع حادثه در دفتر حاضر نبوده و از علت آن ابراز بی اطلاعی کرده است. وی برای نزدیک به دو دهه، نماینده حوزه انتخابیه هفتم ایالت ایلی نوی در مجلس نمایندگان آمریکا است.
تحقیقات در این رابطه همچنان در جریان است.
سخنگوی پلیس شهر شیکاگو به خبرنگاران گفت زنی 43 ساله که هنوز هویت او فاش نشده شب گذشته به مقابل دفتر کار دنی دیویس نماینده دموکرات ایالت ایلینویز رفته و پس از گفتگوی کوتاهی با کارکنان این دفتر یک بطری مایع بهداشتی را نوشیده و با ریختن باقی مانده آن بروی بدن خود با کبریتی خود را به آتش کشیده است.
به گفته این سخنگو کارکنان دفتر کوشیده اند تا با استفاده از کپسول های آتش نشانی زن را نجات بدهند اما او بسرعت و در حالی که در شعله های آتش می سوخته خود را از محل دور کرده است.
سخنگوی پلیس شیکاگو اضافه کرد که دیویس در زمان این حادثه در دفتر کار خود حضور نداشته و در مورد هویت این زن و دلیل این اقدام او اطلاعی در دست ندارد اما وی در حال حاضر تحت نظر مامورین در بیمارستان استروگر در مرکز شهر شیکاگو بستری است.
دنی دیویس یکی از نمایندگان با سابقه حزب دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا است و از سال 1996 در چندین دوره مقام خود درکنگره را حفظ کرده است.
دیویس که هم اکنون رهبری پویش نمایندگان سیاهپوست کنگره آمریکا را بعهده دارد یکی از اعضای برجسته حزب سوسیالیست دموکرات آمریکا نیز هست.
وی در این مورد به خبرنگاران گفته است هنوز دلیل این اقدام زن را نمی داند اما احتمال داده است که وی از بیماری های روانی رنج می برده است.

مطالب مرتبط:

محقق آلمانی : قرآن یک سند مذهبی-ادبی است که به دور

مقابله با اسلام هراسی در فضای مجازی در پی حادثه پا

تکفیر امام أعظم أبوحنیفة رحمه الله از جانب یک تکفی

معلوم شد که داعش از چه طریقی برای همدستانش پول می

تلاش حزب تحریک اسلامی ازبکستان جهت سربازگیری برای

افتتاح بزرگترین مسجد اروپا در مسکو

مسجد لندن؛ سرپناهی برای بی‌خانمان‌ها می شود

هلاکت 11 تروریست ابوسیاف در درگیری با ارتش فیلیپین

۸ میلیاردر، بیشتر از نصف جمعیت جهان ثروت دارند

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز