b_300_300_16777215_10_images_alaaaaviiii.jpg

اساس :وزیر اطلاعات در سخنان خود پیش از خطبه های نماز جمعه امروز قم تاکید کرد سیاست نظام در مقابله بر رعایت احترام مقدسات همه مذاهب اسلامی تاکید کرد .

حجت الاسلام علوی گفت : در جهت اقداماتی که برای مقابله با داعش صورت گرفته است  بیش از 1500 جوان ایرانی را که قصد داشتند به گروه‌های تروریستی بپیوندند شناسایی کرده و طبق مبانی اسلامی و دینی و قرآنی آن ها را از مسیر برحذر داشته و از پیوستن به داعش جلوگیری کرده ایم.
وی گفت: ما بر این باوریم که پیشگیری بهتر از درمان است و می توان با برخورد اسلامی از بسیاری از جریانات جلوگیری کرد.
وزیر اطلاعات متذکر شد: ما از فرهنگ غنی دینی و اسلامی برخوردار هستیم که با ناسزا گفتن و برخورد های نامناسب مخالف است چرا باید باب ناسزاگوئی باز باشد امت اسلامی نباید با یکدیگر درگیر باشند اگر می خواهیم نظام و انقلاب و اسلام قوی داشته باشیم در سایه وحدت و همدلی میسر است.
وی خاطرنشان کرد: وزارت اطلاعات با هیچ گرایشی به جناح‌های سیاسی به کار خود ادامه می‌دهد چرا که این وزارت هیچ گاه متعلق به هیچ جناحی نیست و همواره بر شرکت کردن جناح ها در انتخابات حق قائل است و به آن احترام می گذارد.
علوی عنوان کرد: خداوند امنیت را بر دلها حاکم می کند و وزارت اطلاعات مطابق با رسالت خود با تاسی از رهبر معظم انقلاب در جهت ایجاد آرامش در این مرز و بوم تلاش می کند.

مطالب مرتبط:

مسجد تانیت در انگلیس، پناهگاه زمستانی بی‌خانمان‌‌ه

نیمی از درآمد داعشی‌ها از راه "غارت" است

مولانا عبدالحمید:تغییر سیاست های داخلی و خارجی راه

فرصت ماه مبارک رمضان را غنیمت شماریم

حاج ماموستا ملا قادر قادری :ما مردم اهل سنت و کُرد

رئیس جمهورقزاقستان : جهان اسلام در حوزه علم و فناو

هشدار نماینده سازمان ملل درباره اوضاع انسانی در یم

دینی که قدرش را نمی دانیم !

ا

عضو مجمع فقهی احناف خراسان جنوبی:گروه های تندرو مج

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات