b_300_300_16777215_10_images_00254554.jpg

"اتحادیه رسانه ای اوراسیا" درصدد است تا ماجرای کودتای شکست خورده ترکیه را در فیلمی به نام "تلاش ناکام" به تصویر بکشد تا به گفته دست اندرکاران فیلم درک درستی از این رویداد در اذهان عمومی ایجاد شود.

اساس: بر اساس بیانیه ای که این اتحادیه صادر کرد، "خالد ضیاء آلپ تکین"، رئیس این اتحادیه، مسئولیت تولید فیلم را برعهده خواهد داشت و دست‌اندرکاران اتحادیه رسانه ای اوراسیا برای آغاز تصویر برداری در اکتبر آینده برنامه ریزی می کنند.
روزنامه" رای الیوم" در گزارشی به نقل از آلپ تکین نوشت که هدف او از تولید این فیلم، روشن کردن افکار عمومی جهان و آشنا کردن جهانیان با مقاومت قهرمانانه ترک‌ها در مقابله با کودتاچیان و بیان میزان حساسیت این رویداد است.
رئیس اتحادیه رسانه ای اوراسیا با بیان این که هنرپیشه های ترک و غیرترک، در این فیلم نقش آفرینی خواهند کرد، گفت: نام کارگردان این فیلم، برای پی گیری کنندگان آن بسیار غافلگیرکننده خواهد بود.
آلپ تکین با اشاره به این که این فیلم با تجهیزات و فنآوری روز تصویربرداری خواهد شد، گفت: ایده این فیلم با واکنش مثبت مسئولان و محافل هنری کشور مواجه شده است.
این فیلم در سینماهای جهان نمایش داده خواهد شد.
اتحادیه رسانه ای اوراسیا، پیشتر فیلم های متعدد تبلیغاتی و مستندی درباره جمهوری های ترکیه، آذربایجان و قزاقستان تولید کرده است.
درجریان کودتای نافرجام ترکیه که روزهای پانزدهم و شانزدهم ژوئیه سال 2016  روی داد، بخشی از نیروهای نظامی ترکیه تلاش کردند با سرنگون کردن رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ، قدرت را به دست بگیرند. اردوغان با فراخوان مردم و نیروهای پلیس و ژاندارمری وفاداربه خود موفق شد کودتاگران را طی چند ساعت سرکوب کند.

مطالب مرتبط:

سلفی های مصری :روز مادر حرام است

توییتر از کاربرانش کمک خواست

ارتش لیبی دژ اصلی داعش را فتح کرد/ شهر سرت به صورت

تکذیب وجود هرگونه طرحی برای تأسیس اقلیم اهل سنت د

اگر عربستان به قطر حمله کند چه کشورهایی از قطر حما

برنده جنگ سوریه کیست ؟

تأثیر منفی انفجارهای تروریستی بروکسل بر زندگی مسلم

این روبات دختر شهروند عربستان شد + عکس

مسلمانان اقدام کافی برای رویارویی با داعش انجام ند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز