b_300_300_16777215_10_images_6a1e3126-9366-4eb4-915e-f36593487411.jpg

جوانان مسلمان شهر "تورنتو" در کمپین حمایت پزکشی و درمانی از جوانان شرکت کردند و به این منظور با گرفتن روزه و اهدای مبالغی، مقدماتی را فراهم کردند که مبلغی معادل ۱۳ هزار دلار برای کمک به این کمپین جمع آوری شود.

 

مسئول برگزاری این کمپین در شهر تورنتو با ابراز خرسندی از حضور پُررنگ جوانان مسلمان این شهر گفت: ما با حضور خود در این کمپین حدود ۱۳ هزار دلار جمع آوری کردیم که این مبلغ قرار است در خدمات درمانی جوانان در شهر تورنتو و دیگر شهرها هزینه شود.

 

«زویا عالَم» در ادامه افزود: این کمپین تاکنون در هفت شهر از جمله، "نیویورک"، "واشنگتن"، "بوستون"، "دیترویت" و "شیکاگو" برگزار شده است و در مجموع حدود ۱۳۰ هزار دلار به منظور رسیدگی به نیازهای درمانی و پزشکی جوانان اهداء شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: این نخستین سال است که جوانان مسلمان تورنتو در این کمپین حضور دارند و قرار است ۷۰ درصد از مجموع مبالغ اهدایی، برای کمک و پشتیبانی از جوانان این شهر هزینه شود و ۳۰ درصد آن نیز به منظور کمک و سرویس دهی به پناهجویان مسلمان سوری به "جامعه پزشکی آمریکایی سوری" (SAMS) تقدیم شود.

 

به گفته مسئول برگزاری این کمپین در تورنتو، یکی از اعضای مسلمان پارلمان "کانادا" و نیز شهردار تورنتو نیز با حضور در "مرکز اسلامی سیده خدیجه"، محل برگزاری این کمپین، به حمایت مالی از آن پرداختند.

 

گفتنی است این کمپین در سال ۲۰۱۳ در بوستون آمریکا آغاز به کار کرد و با اعلام یک روز مشخص در ماه مبارک رمضان، از مسلمانان می خواهد که علاوه بر گرفتن روزه در این روز، به اهدای مبالغی در جهت کمک به نیازهای جوانان و از جمله نیازهای درمانی و فکری آنان، بپردازند.

 

از آن زمان تاکنون این کمپین هر سال در طول ماه مبارک رمضان در شهرهای شمالی آمریکا برگزار می شود و مبالغ قابل توجهی برای اهداف از پیش تعیین شده اهداء می شود.

مطالب مرتبط:

تهدید توییتری ترامپ خطاب به جنرال موتورز

ا

افشاگری گاردین درباره شاهزاده های مفقود شده سعودی

 

وقوع انفجار تروریستی در جنوب بغداد/۲۱ نفر کشته و ز

شیخ کنعانی:ریشه و اصل فتنه‌ها در خودرأی بودن نسبت

مجازات مرد کانادایی به خاطر ازدواج با 24 زن

طرح تعطیلی روزهای پنجشنبه در ایران

ورود مردان به این روستا ممنوع است

بانوی سیاه زخم حکومت صدام به 15 سال زندان محکوم شد

ا

الله شکور پاشازاده : به هنگام موعظه دینی در مساجد،

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات