b_300_300_16777215_10_images_noorghooli.jpg

اساس :نماینده اهل سنت مجلس قدس و فلسطین را مهمترین دغدغه جهان اسلام بیان کرد و گفت: حضور آگاهانه و گسترده در راهپیمایی روز قدس بیانگر پشتیبانی عملی و حمایت قاطع مسلمانان از مردم مظلوم فلسطین است.

رامین نورقلی پور نماینده شهرستانهای کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تحولات کنونی جهان اسلام نشانگر این واقعیت است که انقلاب اسلامی ایران نیرو و توان لازم را جهت به حرکت درآوردن میلیون ها مسلمان در سراسر جهان در جهت مطرح کردن مطالبات به حق آنان دارد.

وی ادامه داد: پیام تاریخی بزرگ مصلح قرن حاضر،امام خمینی (ره) جهت تعیین روز قدس و نامگذاری آن با عنوان روز حیات اسلام باعث شد تا ما شاهد باشیم که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هر سال راهپیمایی گسترده و با شکوه مردمی در اقصی نقاط ایران و حتی جهان برگزار و مردم مسلمان و روزه دار رهایی قدس و مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین را از دست رژیم غاصب اسرائیل خواستار شوند. وی روز قدس را فرصتی بیان کرد تا مردم جهان بویژه مسلمانان از ظلم وستمی که مردم بی دفاع فلسطین تحمل می کنند، آگاهی یابند.

به گفته وی اکنون که 37سال از فرمان تاریخی امام راحل می گذرد، شاهد هستیم که روز قدس شهرتی جهانی پیدا کرده و مرزهای جغرافیایی را در نوردیده است. نماینده حوزه انتخابیه غرب استان گلستان ابراز امیدواری کرد که ملت بزرگ ایران و مردم استان گلستان همچون سال های گذشته با حضور پرشور و یکپارچه در راهپیمایی این روز فریاد بلند و رسای خود را بر علیه اسرائیل به گوش جهانیان رسانده و اعلام کنند که مردم ایران و امت اسلامی از آرمان ها و دستاوردهای نظام و امام دفاع کرده و همواره تا رهایی قدس در کنار ملت مظلوم فلسطین ایستاده اند. نورقلی پور تاکید کرد که روز قدس روزی است که مسلمانان انزجار خود را از تشکیل رژیم صهیونیستی و به خاک و خون کشیده شدن انسان ها بویژه زنان و کودکان مظلوم فلسطینی اعلام می دارند.

مطالب مرتبط:

وحدت, نیاز فوری دنیای اسلام

سخنرانی اسماعیل آخوند قدیری درباره شفاعت نبی مکرم

بیعت شاخه های بین المللی داعش با رهبر جدید داعش

ماموستا قادری:برنامه‌ریزی یهودیان برای دور کردن فر

درسوریه و عراق هم در صحنه نبرد خواهیم بود و هم دور

 

طالبان: اگر به قدرت برگردیم متفاوت تر از گذشته خوا

شیخ علی مظفریان : حصول علم راهی برای رسیدن به کما

بازگشایی نمازخانه‌ها در فرودگاه‌های قزاقستان

ترکیه به تعقیب قضایی ۴ ژنرال ارشد اسرائیلی پایان د

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات