b_300_300_16777215_10_images_000076.jpg

بانوی مسلمانی که نقاب بر چهره داشت و بر روی صندلی اتوبوس کنار فرزند خردسالش نشسته بود، مورد هتاک و بی احترامی یک جوان انگلیسی قرار گرفت.

 

بانوی مسلمان در حال صحبت با فرزندش به زبان ولزی بود که با واکنش شدید جوان هتاک روبرو شد و این جوان در میان دیگر مسافران، با بی احترامی به او از وی خواست تا انگلیسی صحبت کند.

 

در همین حال که جوان انگلیسی همچنان در حال هتاکی به بانوی مسلمان بود، او بدون توجه به سخنان بی ادبانه جوان، با فرزندش صحبت می کرد و او را می خنداند.

 

با ادامه هتاکی جوان به بانوی محجبه مسلمان، زن میانسالی که در کنار این بانوی محجبه نشسته بود، به دفاع از او پرداخت و خطاب به جوان هتاک گفت: این زن مسلمان اهل ولز است و به زیبایی به زبان ولزی سخن می گوید.

 

دفاع زن میانسال از بانوی مسلمان سبب شد دیگر مسافران نیز به حمایت از زن میانسال و بانوی مسلمان، جوان هتا ساکت شد و دیگر چیزی نگفت.

 

این حادثه توسط یکی از شاهدان عینی برای نخستین بار در صفحه فیسبوک قرار گرفت و در ساعات اولیه، بیش از ۲۰۰۰ نفر آن به اشتراک گذاشتند و مخاطبان با تحسین اقدام زن میانسال در دفاع از بانوی مسلمان، رفتار هتاکانه جوان را محکوم کردند.

مطالب مرتبط:

عالم افغان: مسلمانان باید علیه فتنه کفار متحد شوند

اعزام زائران گلستانی به سرزمین وحی از ۲۴ تیرماه آغ

 

علمای اهل سنت :روز قدس نماد وحدت امت اسلامی است

صدای اذان از مساجد قدس همچنان شنیده خواهد شد

 

فرمانده نظامی النصره کشته شد

مسلمان شدن گردشگر آمریکایی در داخل مسجدالاقصی

مدارس نظامی ولادیمیر پوتین برای آموزش دختران جوان

شبکه حقانی با انتشار ویدیویی از گروگان آمریکایی خو

ا

اردوغان اروپایی ها را تهدید کرد: اروپایی‌ها نمی‌تو

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات