b_300_300_16777215_10_images_000076.jpg

بانوی مسلمانی که نقاب بر چهره داشت و بر روی صندلی اتوبوس کنار فرزند خردسالش نشسته بود، مورد هتاک و بی احترامی یک جوان انگلیسی قرار گرفت.

 

بانوی مسلمان در حال صحبت با فرزندش به زبان ولزی بود که با واکنش شدید جوان هتاک روبرو شد و این جوان در میان دیگر مسافران، با بی احترامی به او از وی خواست تا انگلیسی صحبت کند.

 

در همین حال که جوان انگلیسی همچنان در حال هتاکی به بانوی مسلمان بود، او بدون توجه به سخنان بی ادبانه جوان، با فرزندش صحبت می کرد و او را می خنداند.

 

با ادامه هتاکی جوان به بانوی محجبه مسلمان، زن میانسالی که در کنار این بانوی محجبه نشسته بود، به دفاع از او پرداخت و خطاب به جوان هتاک گفت: این زن مسلمان اهل ولز است و به زیبایی به زبان ولزی سخن می گوید.

 

دفاع زن میانسال از بانوی مسلمان سبب شد دیگر مسافران نیز به حمایت از زن میانسال و بانوی مسلمان، جوان هتا ساکت شد و دیگر چیزی نگفت.

 

این حادثه توسط یکی از شاهدان عینی برای نخستین بار در صفحه فیسبوک قرار گرفت و در ساعات اولیه، بیش از ۲۰۰۰ نفر آن به اشتراک گذاشتند و مخاطبان با تحسین اقدام زن میانسال در دفاع از بانوی مسلمان، رفتار هتاکانه جوان را محکوم کردند.

مطالب مرتبط:

استقبال پاکستان ازقرار گرفتن «جماعت الاحرار» در لی

انفجار مهیب در «کفرسوسه» دمشق

خ

مولوی شیخ جامی : غرور از صفات نامناسب انسان است

بازداشت 150 فرانسوی در ترکیه به اتهام ارتباط با دا

ا

مراسم عمامه گذاری 19 طلبه حوزه علمیه چنارلی

مسلمانان بازنده اصلی جنگ و اختلاف بین خود هستند

«قاضی شرعی» جبهه‌النصره مسیحی شد/عکس

مولانا حبیب الرحمان مطهری: حوزه و دانشگاه دو بال ت

ماهواره های منتسب به اهل سنت در مسیر اصلاح یا انحر

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات