b_300_300_16777215_10_images_daeshbardmeh.jpg

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی درباره آگهی فروش زنان در صفحه یک فرد منتسب به عضویت در داعش نوشته است که یک کاربر فیسبوک به نام ابو اسد آلمانی در تاریخ بیستم مه، در صفحه خود عکس هایی از زنانی را برای فروش منتشر کرده که یکی از آنها عکس زنی حدود ۱۸ ساله با پوستی سبزه و موی سیاه است که بدون نگاه به دوربین سعی می کند لبخند بزند.

به گزارش «انتخاب»، ابو اسد زیر عکس نوشت: "به همه برادرانی که قصد خرید برده دارند. قیمت این یکی هشت هزار دلار است." همین فرد چند ساعت بعد عکسی دیگر منتشر کرد از زنی جوان با چشم های قرمز و گریان، و زیر آن نوشت "یک برده دیگر، این هم هشت هزار دلار."

عکس ها چند ساعت بعد توسط فیسبوک حذف شدند اما به نوشته واشنگتن پست معلوم نیست که چرا ابو اسد شخصا کار فروش را انجام می داد یا درباره زنان دیگری که توسط دیگر اعضای داعش به فروش می رسیدند نظر می داد. اما این قضیه بر حقیقت تجارت صدها زنی تاکید می کند که گمان می شود توسط داعش به بردگی جنسی گرفته شده اند.

این روزنامه به نقل از کارشناسان و گروه های مدافع حقوق بشر می گوید با افزایش فشارها بر داعش در عراق و سوریه، زنان اسیر داعش نیز که توسط اعضای این گروه با پول نقد خرید و فروش می شوند زیر رنج مضاعف قرار دارند و در عین حال که به خوراک و دارو دسترسی ندارند، در خطر جان دادن در حملات نظامی علیه داعش نیز هستند.

واشنگتن پست می نویسد صفحات رسانه های اجتماعی که در ماه های اخیر توسط اعضای داعش استفاده شده شامل کاربردهایی چون خرید و فروش برده و همچنین دستورالعمل نحوه رفتار با آنان نیز بوده است. این دستورالعمل از جمله شامل چگونگی رابطه جنسی با آنان و شدت بدرفتاری و کتک زدن او نیز هست. اما تا قبل از بیستم ماه مه هیچ یک از اعضای داعش به انتشار عکس زنان اسیر فروشی، بر شبکه های اجتماعی مبادرت نکرده بودند.

مطالب مرتبط:

مسلمانان آمریکا حادثه «شارلوتزویل» را محکوم کردند

حضور تروریست های فرانسوی در مناطق شمالی افغانستان

دستگیری 5 عضو داعش در ترکیه

ا

کلیپ عربی و طنز با چاشنی داعش - بسیار با حال

 

اهل سنت هراسی و اهداف آن (بازنشر)

معرفی سلاح "روز قیامت" روسیه

افزایش شرط بندی ها در آمریکا بعداز برکناری رییس'ا

مسؤول "توبه و بیعت" داعش به دام افتاد

بهرامی نیا:نباید جمود فکری خودمان را به دین نسبت د

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات