b_300_300_16777215_10_images_pdf_586.jpg

رژیم صهیونیستی در جدیدترین اقدام خود برای محو هویت اسلامی شهر قدس، مساجد و مراکز اسلامی را از نقشه جدید این شهر حذف کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «الاسلام الیوم»؛ اقدام جدید اشغالگران صهیونیست‌ در حذف مراکز اسلامی و مساجد از نقشه جغرافیایی جدید شهر قدس که اخیرا آن را منتشر کرده‌اند، سؤالات زیادی درباره این اقدام مطرح و خشم و عصبانیت سازمان‌های اسلامی و مسیحی قدس را در پی داشته است.
این سازمان‌ها و کارشناسان هشدار داده‌اند که این اقدام صهیونیست‌ها، حرکتی در راستای اثبات تأسیس یک دولت یهودی است که رژیم اشغالگر اسرائیل این موضوع را به صورت گسترده ترویج و تبلیغ می‌کند.
روزنامه عبری‌زبان «هآرتص»، دیروز، ۱۶ فروردین‌ماه، در گزارشی اعلام کرد: وزارت گردشگری اسرائیل به‌تازگی نقشه‌ای دقیق با تمام جزئیات از شهر قدس منتشر کرده که در آن کنیسه‌های یهودیان نمایان هستند، اما مساجد و مراکز اسلامی و کلیساهای مسیحی به‌طور کامل از این نقشه حذف شده‌اند.
این وزارت‌خانه همچنین، به راهنماهای تورهای گردشگری شهر قدس که گردشگران را در بازدید از این شهر همراهی می‌کنند، دستور داده که این نقشه‌های جغرافیایی جدید از قدس را میان گردشگران توزیع کنند.
این اقدام صهیونیست‌ها در حذف مراکز اسلامی و مساجد از نقشه جدید قدس، خشم و عصبانیت سازمان‌های اسلامی و مسیحی شهر قدس را برانگیخته است و آن را گامی جدید در یهودی‌سازی این شهر عنوان کردند.
همچنین، کارشناسان نیز این اقدام را تهدیدی جدی توصیف کردند که در راستای ادامه توطئه‌های صهیونیست‌ها برای تقویت هویت یهودی‌ در قدس و از بین بردن مقدسات اسلامی و اماکن عبادی مسیحی صورت گرفته است.
این روزنامه صهیونیستی در ادامه به شتاب اقدامات اسرائیلی‌ها برای حل‌وفصل مسئله هویت در شهر قدس اشاره کرده و می‌نویسد: قدس تاکنون هدف تلاش‌های یهودی‌سازی زیادی بوده و در همین راستا، مساجد و کلیساهای زیادی توسط توسط صهیونیست‌های تندرو به آتش کشیده شده است.

24/175

مطالب مرتبط:

مولانا سادات : اعمال و اقدامات داعش با روح اسلام ن

اعدام 20 غیر نظامی توسط داعش در موصل عراق

دستگیری چهل نفر به اتهام ارتباط با داعش در ترکیه

ابوالغیط هزینه بازسازی سوریه را اعلام کرد

مردمانی از جنس صداقت و مهمان نوازی

انهدام هسته تروریستی داعش در پایتخت تونس

حمله اسلام هراسانه به همسر و دختران معاون مفتی اعظ

بازداشت یکی ازفرماندهان ارشد طالبان در افغانستان

ب

افول سیاست غرب در میان اعراب

دیدگاه‌ها   
صلاح الدبن
0 #1 صلاح الدبن 1395-01-21 23:08
لعنت خدا بر متجاوزان و هزاران تاسف برای دلهای مرده ما ک جنگ را فقط برادر کشی کرده ایم و ابروی بزرگان و مجاهدان اسلام را برده ایم و هزاران تاسف برای رهبران حکومت های دولتی که فقط دنبال ترویج فرقه های خودشون هستن و جهالت می ورزند
نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز