b_300_300_16777215_10_images_pic1_517.jpg

منابع رسانه‌ای اردنی مدعی شدند که 220 مسئول عراقی در دو روز اخیر از بیم دستگیر شدن در طرح مبارزه با فساد اداری و مالی، به خارج از این کشور گریخته‌اند!

منابع رسانه ای اردنی به نقل از یک "منبع رسمی" مدعی شدند: اردن در دو روز اخیر پذیرای ده ها مسئول عراقی و خانواده های آنها بوده است که از عراق فرار کرده اند.
سایت روسیا الیوم به نقل از منابع اردنی نوشت: این مسئولان عراقی درپی اشاره تلویحی مقتدا صدر رهبر جریان صدر برای ورود به منطقه الخضراء و بازخواست مفسدان مستقر در آنجا، فرار کردند.
این منبع افزود: اردن پیش بینی می کند که پذیرای شمار بیشتری از مسؤولان عراقی در روزهای آینده باشد. وی درعین حال اسامی یا شمار آنها را فاش نکرد.
براساس ادعای این رسانه ها، بیش از 220 مسئول پارلمانی عراقی و خانواده های آنها در طول 48 ساعت اخیر –درپی اشاره تلویحی مقتدا صدر برای ورود به منطقه الخضرا – فرار کرده اند.
شرکت هواپیمایی عراق فاش کرد که اکثر رزرو بلیط های این شرکت و شرکت های هواپیمایی دیگر متعلق به مسئولان عراقی و خانواده ها و نزدیکان آنها بوده است که از بیم دستگیری به شهر امان پایتخت اردن و شهر استانبول عزیمت کرده اند و علاوه بر آن بلیط هایی هم برای شهر دوبی در امارات رزرو شده است.
به ادعای این منابع، آمار فرودگاه بغداد حاکی است که بیش از 350 خانواده با جمعیت کلی حدود 1400 نفر از جمله زنان و کودکان در روزهای اخیر عراق را ترک کرده اند که همگی آنها نزدیکان مسئولان و نمایندگان عراقی هستند.

24/106

مطالب مرتبط:

شروط روسیه برای خروج طالبان از لیست سیاه

بهبودی و بازگشت شیخ محمد علی امینی به میان مردم

داعش مسئولیت انفجار کویته را بر عهده گرفت

مرزداری با اعمال شاقه !

اعتراف خطرناک پزشک ترامپ

انهدام گروهک وابسته به داعش درمصر

اکثر نیروهای داعش در عراق و سوریه باقی خواهند ماند

درگیری ارتش فیلیپین با اعضای گروه ابوسیاف

ا

جریمه کردن والدینی که فرزندانشان به نماز تراویح می

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات