b_300_300_16777215_10_images_282-512x330.jpg

بر اثر تیراندازی افراد مسلح ناشناس به سوی یک خودروی حامل غیرنظامیان افغان در مسیر کابل به غزنی دستکم 13 نفر کشته و تعدادی زخمی شدند.

تیراندازی افراد مسلح ناشناس به سوی غیرنظامیان افغان در مسیر کابل به غزنی 13 کشته و شماری زخمی برجاگذاشت.

بر اساس اطلاعیه دفتر مطبوعاتی ولایت وردک در افغانستان ، شب گذشته در منطقه «هفت آسیاب» از شهرستان «سیدآباد» این ولایت در مسیر کابل به غزنی حادثه تیراندازی به غیرنظامیان افغان اتفاق افتاده است.

در این اطلاعیه آمده است که 13 غیرنظامی افغان از جمله یک زن کشته و دو کودک زخمی شده‌اند. تا کنون فرد یا گروهی مسوولیت این حادثه را به عهده نگرفته است.

 برخی از مقام‌های امنیتی ولایت وردک نیز گفته‌اند که مهاجمان مسلح شب گذشته با متوقف کردن چند وسیله نقلیه بسوی آنها آتش گشودند.

چندی قبل نیز مردم ولایت غزنی با برپایی تظاهراتی علیه ربوده شدن 31 مسافر در ولایت زابل در جنوب شرق افغانستان، هشدار دادند که در صورت عدم اقدام حکومت وحدت ملی برای آزادی گروگان‌ها، مسیر کابل به قندهار را مسدود خواهند کرد.

قابل ذکر است، در اوایل ماه گذشته 30 مسافر به همراه راننده یک اتوبوس که به طرف قندهار در حرکت بودند توسط افراد مسلح ربوده شدند.

برخی از نیروهای محلی افغانستان عملیات‌هایی برای آزادی این گروگان‌ها راه‌اندازی کردند اما تاکنون سرنوشت این مسافران مشخص نیست.

مطالب مرتبط:

دستگیری دو عضو انتحاری داعش در ترکیه

نفت خیز ترین کشورهای جهان، فقیرتر هستند

مولوی بهزاد فقهی:روزه داری فرصت خودسازی و تقویت را

20 میلیون یمنی در آستانه فاجعه انسانی

گ

رئیس سازمان حج:رمی جمرات در فضایی آرام جریان دارد/

هشدار به مسلمانان آمریکا از افزایش حملات به مساجد

یک شرکت برزیلی محکوم به پرداخت بزرگترین جریمه تاری

ب

یاهو از هک شدن حساب بیش از 1 میلیارد نفر از کاربرا

ا

مرکز فرماندهی هواداران داعش در مراوی به دست ارتش ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات