b_300_300_16777215_10_images_index8.jpeg

با تلاش شبانه‌روزی و مستمر اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان و دستگیری تنی چند از عوامل اصلی به شهادت رساندن جمشید دانایی فر از کارکنان مرزبانی استان سیستان و بلوچستان به دست عناصر گروهک‌های تروریستی ضد انقلاب، پس از گذشت یک سال پیکر مطهر شهید با همکاری مرزبانی استان سیستان و بلوچستان در آخرین روز سال ۱۳۹۳به کشور منتقل گردید.

 پنج مرزبان جمهوری اسلامی ایران به نام‌های رامین حضرتی، سجاد زاهانی، جمشید دانایی فر، محمد نظامی و جمشید تیموری ۱۷ بهمن ۹۲در منطقه مرزی جکیگور استان سیستان و بلوچستان ربوده شدند که ۲ روز بعد گروهک موسوم به «جیش العدل» با انتشار تصاویر آنان، مسئولیت این اقدام تروریستی را بر عهده گرفت.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به عناد و خصومت این گروهک با نظام مقدس جمهوری اسلامی، آنان از تحویل سرپرست نیروهای عملیاتی ربوده‌شده به کشور خودداری و سرانجام پس از گذشت بیش از یک سال از ربایش با تلاش‌های مستمر و همکاری عوامل اطلاعاتی امنیتی مشخص شد که وی توسط گروهک پلید جیش الظلم به شهادت رسیده است.

سرتیپ دوم رهام‌بخش حبیبی افزود: سرانجام پیکر پاک و مطهر دانایی فر مرزدار ربوده‌شده در اول فروردین سال جاری به آغوش ملت ایران بازگشت.

وی گفت: مراسم تشییع پیکر این شهید عالی‌مقام همزمان با سالروز شهادت فاطمه زهرا(س) در زادگاهش شهرستان هامون برگزار و در همان مکان به خاک سپرده شد.

منبع:زاهدان نیوز

مطالب مرتبط:

استقرار تانک ها و خودرو های زرهی ارتش ترکیه در مرز

ا

اهل سنت از کارهای خشونت بار مبرا هستند

طرح داعش برای ترور وزیر کشور کویت ناکام ماند

فعالیت ۳۰۰۰ نیروی داعش در افغانستان

نویسنده عرب: توفان قاطعیت به نتیجه نرسید

"

راه اندازی نرم افزار جدید ویژه ماه رمضان برای مسلم

چهارمین رزمایش مشترک واشنگتن و ریاض آغاز شد

حکومت ترکیه نگران شکست داعش است

توقیف 25 تن کتاب تکفیری در تونس

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز