b_300_300_16777215_10_images_audio_222.jpg

امام جمعه اهل سنت کیش متولی واقعی انقلاب را مردم دانست و گفت : انقلاب اسلامی به هیچ جناح و گروه خاصی تعلق ندارد و همه باید هوشیار باشند تا این نعمت بدست آمده به دست نا اهلان نیفتد.

شیخ یعقوب شمس روز پنجشنبه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه با بیان اینکه همه در پیروزی انقلاب سهم داشتند افزود : خون های زیادی برای به ثمر رسیدن انقلاب تقدیم کشور شده است و این پیروزی مدیون جانفشانی ها و رشادت های جوانان این مرز و بوم است و امروز وظیفه تک تک مردم و مسئولان است تا از این امانت به خوبی نگهداری کنند .
وی اظهار داشت : در طول تاریخ انقلاب فرصت های برای ادای دین به خون شهدا ایجاد می شود که یکی از این فرصت ها حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه است ، حضور پرشور مردم در این رویداد بزرگ ادای دینی به خون شهدا است .
امام جمعه اهل سنت کیش با بیان اینکه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه یکبار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید بیعت می کنیم اظهار داشت : این حضور یعنی حمایت از مسئولان ، نظام و دستاوردهای انقلاب.
وی اظهار داشت: امسال در شرایطی در راهپیمایی حضور پیدا کرده ایم که تیم مذاکره کننده توانست با تلاش بی وقفه خود با حمایت و هدایت هوشیارانه رهبر معظم انقلاب تحریم های ظالمانه را از دوش مردم بردارد و امروز مردم وظیفه دارند تا تلاش های دولت خدمتگزار را ارج نهند.
شیخ یعقوب شمس با تاکید بر اینکه امروز در شرایط پسا برجام زمینه مناسبی برای رشد و توسعه کشور فراهم شده است گفت : توسعه و پیشرفت محقق نخواهد شد مگر با اتحاد و همراهی میان مردم و مسئولان .
وی با بیان اینکه اهل سنت تافته جدا بافته از کشور نیست و در خوشی ها و ناخوشی های کشور در کنار برادران اهل تشیع حضور دارد افزود : ترک ،فارس ، لر و کرد و شیعه وسنی همه و همه در پیروزی انقلاب سهم داشتند، اجازه نخواهیم داد کسی انقلاب را به نام خود ثبت کند ، انقلاب متعلق به هیچ جناح یا گروه خاصی نیست و نمی گذاریم به دست نا اهلان بیفتد.
امام جمعه اهل سنت کیش در مورد تداوم استکبار ستیزی مردم ایران گفت : جمهوری اسلامی همواره معتقد به احترام متقابل بین دولت ها و ملت ها است ،هر دولتی که به ملت ؛ آرمان ها و اعتقادات مردم احترام بگذارد با احترام متقابل روبرو خواهد شد و اگر دست از خوی استکباری خود برندارد با طور قطع با خشم ملت ایران مواجه خواهد شد.

مطالب مرتبط:

برگزاری جشن صد سالگی تاسیس گروه جمعیت علمای اسلام

1000 نفر ترامپ را در سفر به فلسطین اشغالی همراهی م

استقبال رسمی اردوغان از روحانی در آنکارا

ا

مهاجرت چهل و پنج هزار نفر از اقلیم کردستان به دلی

ا

حاج ماموستا ملا قادر قادری در خطبه‌های جمعه (01 دی

اعترافات عامل انتحاری داعش در لاهور پاکستان

ورزشکاری که کمک به نفر اول آسیب دیده را به قهرانی

فیلم لحظه ترور سفیر روسیه در ترکیه

ایندیپندنت:اوضاع کاخ سفید خوب نیست

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز