b_300_300_16777215_10_images_audio_218.jpg

سازمان ملل متحد اجازه توزیع کمک های انسان دوستانه در شهر «حلب» سوریه را خواستار شد.

به نقل از «YJC.IR»؛ برنامه جهانی غذای سازمان ملل با اشاره به تلاش امدادگران این نهاد برای رساندن کمک های فوری به ساکنان شهر حلب سوریه از طرفین درگیر دراین کشور خواست تا امکان دسترسی امدادگران به مردم جنگ زده این شهر و کمک رسانی به آن ها را فراهم کنند.
جیکوب کرن مدیر منطقه برنامه جهانی غذای سازمان ملل در سوریه روز سه شنبه با اشاره به شرایط زیستی رو به وخامت ساکنان شهر حلب سوریه بواسطه ادامه درگیری های خشونت آمیز دراین شهر، گفت که امداد گران این نهاد به دلیل نا امنی های موجود محموله های کمکی خود را از طریق مرز های ترکیه به شهر کوچک اعزاز در ۳۰ کیلومتری شهر حلب ارسال کرده اند.
این مقام با انتشار اطلاعیه ای یاد آور شده است که نا امنی ها در بخش های شمالی شهر حلب علاوه بر وادار کردن شمار زیادی از این مردم این شهر به آوارگی در سایر نقاط کشور، دسترسی امدادگران به بخش های زیادی را غیر ممکن کرده است.
مدیر منطقه ای این نهاد ابراز امیدواری کرده است که امدادگران در روز های آینده خواهند توانست حدود ۲۱ هزار نفر از آوارگان حلب را که کمک رسانی به آن ها در اولویت قرار دارد از طریق مرز های مشترک ترکیه زیر پوشش کمک رسانی قرار دهند.

مطالب مرتبط:

در دیدار اساتید حوزه و دانشگاه مطرح شد: وحدت وظیفه

بنیامین نتانیاهو : به دنبال گسترش روابط با کشورهای

مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش: امروز جه

درگیری فیزیکی هیئت سعودی و قطر در کویت

نخست وزیر پاکستان در لندن تحت مراقبت‌های ویژه قرار

رئیس اجرایی دولت افغانستان: داعش از افغانستان به

کمپین «با یک مسلمان دیدار کنید» در سراسر استرالیا

ترامپ یک بار دیگر عربستان را تحقیر کرد

اعتراض کره جنوبی به ژاپن در باره معبد جنجالی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز