b_300_300_16777215_10_images_audio_123.jpg

 بر اساس تازه ترین گزارشها ۹ کودک دیگر به دلیل کمبود غذا و بیماری‌های مختلف بر اثر قحطی در پاکستان جان خود را از دست دادند که تا این لحظه ۸۷ کودک قربانی این مسأله شده‌اند.

به نقل از «اکسپرس نیوز»، آمار کودکان جان باخته در قحطی شهرستان «تهرپارکر» در ایالت «سند» پاکستان به 78 تن رسیده است.براساس گزارش اکسپرس نیوز، مرگ و میر کودکان در تهرپارکر به دلیل کمبود غذا و و بیماری‌های مختلف همچنان ادامه دارد. براساس تازه‌ترین گزارشها، 9 کودک دیگر در قحطی تهرپارکر جان خود را از دست داده‌اند و این در حالی است که بیش از 200 کودک در بیمارستان‌های مختلف این شهر بستری هستند.
خانواده‌های قربانیان قحطی در این مورد اعلام کردند که مرگ و میر کودکان به دلیل عدم توجه دولت ایالتی سند و مقامات بیمارستان‌ها صورت می‌گیرد اما باوجود این همه مرگ و میر، هیچ امکاناتی برای افارد بیمار در بیمارستان‌ها فراهم نمی‌شود.
قحطی که بزرگترین مشکل شهرستانهای ایالت «سند» پاکستان است، به‌دلیل عدم توجه جدی مقامات حکومت اسلام‌آباد به یکی از مشکلات اساسی این کشور تبدیل شده است.
آمار مرگ و میر کودکان به دلیل کمبود غذا و آب در سال 2014 میلادی در منطقه تهرپارکر به بیش از 600 مورد رسید و در سال جدید نیز همچنان ادامه دارد.

مطالب مرتبط:

ماموستا قادری در سائوپائولو برزیل: خوشحالیم که امر

عملیات شناسایی داعش در 18 شهر ترکیه

مولانا گرگیج: علما پاسبانان اصلی عقیده و سنت هستند

چگونگی دستیابی گروههای مسلح در لیبی به موشک های قذ

مشعل: به‌ جهاد و مقاومت تا آزادسازی فلسطین ادامه م

جولان افراط گرایی سعودی در پاکستان

وزیر خارجه پاکستان: آمریکا دوستی است که همیشه خیان

سراج الحق: برخی از حاکمان اسلامی مهم ترین مانع آزا

 

تلویزیون رژیم صهیونیستی: اسرائیل تنها حامی همه پر

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز