b_300_300_16777215_10_images_audio_123.jpg

 بر اساس تازه ترین گزارشها ۹ کودک دیگر به دلیل کمبود غذا و بیماری‌های مختلف بر اثر قحطی در پاکستان جان خود را از دست دادند که تا این لحظه ۸۷ کودک قربانی این مسأله شده‌اند.

به نقل از «اکسپرس نیوز»، آمار کودکان جان باخته در قحطی شهرستان «تهرپارکر» در ایالت «سند» پاکستان به 78 تن رسیده است.براساس گزارش اکسپرس نیوز، مرگ و میر کودکان در تهرپارکر به دلیل کمبود غذا و و بیماری‌های مختلف همچنان ادامه دارد. براساس تازه‌ترین گزارشها، 9 کودک دیگر در قحطی تهرپارکر جان خود را از دست داده‌اند و این در حالی است که بیش از 200 کودک در بیمارستان‌های مختلف این شهر بستری هستند.
خانواده‌های قربانیان قحطی در این مورد اعلام کردند که مرگ و میر کودکان به دلیل عدم توجه دولت ایالتی سند و مقامات بیمارستان‌ها صورت می‌گیرد اما باوجود این همه مرگ و میر، هیچ امکاناتی برای افارد بیمار در بیمارستان‌ها فراهم نمی‌شود.
قحطی که بزرگترین مشکل شهرستانهای ایالت «سند» پاکستان است، به‌دلیل عدم توجه جدی مقامات حکومت اسلام‌آباد به یکی از مشکلات اساسی این کشور تبدیل شده است.
آمار مرگ و میر کودکان به دلیل کمبود غذا و آب در سال 2014 میلادی در منطقه تهرپارکر به بیش از 600 مورد رسید و در سال جدید نیز همچنان ادامه دارد.

مطالب مرتبط:

کشف بسته مشکوک جدید در لندن/ انفجار کنترل‌شده در و

شکایت ستاره فیلم های مستهجن از ترامپ

فلسطین مظلوم تر از گذشته !

با خطرناک ترین درخت دنیا آشنا شویم

روستای «جفر الحار» در جنوب الشرقاط عراق آزاد شد

ساخت نخستین مرکز تمدن اسلامی در ازبکستان / عکس

مسعود بارزانی: هدف همه پرسی اقلیم کُرد آغاز مذاکره

بازداشت مونالیزا روماتو داعشی در فیلیپین

واکنش ترامپ به اعتراضات: معترضان چرا رای ندادند؟

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات