b_300_300_16777215_10_images_article_97.jpg

رسانه‌های آل سعود که همواره خود را داعیه‌دار دفاع از اهل سنت معرفی‌ می‌کنند و با تکیه بر همین حربه در راستای شعله‌ور کردن آتش فتنه مذهبی گام برمی‌دارند، هیچ واکنشی به جنایت تروریست‌های داعشی در قتل عام دست‌کم ۳۰۰ سنی بیگناه نشان ندادند.

تروریست‌های تکفیری داعشی که پرورش یافته فرقه وهابیت آل سعود هستند، روز گذشته در یک جنایت ددمنشانه و هولناک، دست‌کم 280 شهروند اهل سنت سوری را در روستای البغیلیه استان دیرالزور سوریه قتل عام کردند که بیشتر آنها زن و کودک بودند. تروریست‌های وهابی پس از کشتن این افراد بیگناه،‌اجسادشان را در ساحل رود فرات انداختند.
رسانه‌های سعودی همچون الوطن، عکاظ و دیگر رسانه‌ها که همواره بر طبل فتنه مذهبی برای شعله‌ور کردن آتش آن در میان مسلمانان در راستای اهداف محور صهیونیستی آمریکایی می‌کوبند، بار دیگر پرده از نفاق خود برداشتند، آنها با سکوت در برابر قتل عام این تعداد از شهروندان سنی‌مذهب سوری در استان دیرالزور علاوه بر آشکار کردن همسویی خود با گروهک تروریستی تکفیری داعش، دروغ بودن ادعایشان مبنی بر حمایت از اهل سنت را اثبات کردند.
رسانه‌های آل سعود همچون حکام عربستان و متحدانشان نشان داده‌اند که ریختن اشک تمساح برای اهل سنت در کشورهای مختلف تنها مصرف سیاسی و تبلیغاتی دارد و آنها در عمل بزرگترین خیانت و جنایت را در حق اهل سنت از طریق کشتار آنها و ویران کردن مناطق مسکونی‌شان توسط ده‌ها هزار تروریست دست پروده خود اعمال می‌کنند.
این رسانه‌ها برای تحقق رویای تعبیرناپذیرشان درباره ایران یعنی شعله‌ور شدن آتش فتنه مذهبی در کشورمان همواره با تکیه بر منابع مجهول و ناشناس مدعی نقض حقوق اهل سنت می‌شوند، در حالی که عملا از گروه‌های تروریستی در سوریه و مناطق دیگر حمایت کرده و به تبلیغ آنها پرداخته و تریبون خود را در اختیار سرکردگان این گروه‌ها قرار می‌دهند.
هر چند این رسانه‌ها همچون حاکمان عربستان در ظاهر اینگونه وانمود می‌کنند که مخالف داعش و جبهه النصره هستند، اما نگاهی به عقاید و افکار انحرافی و افراطی و ضد اسلامی این باندهای جنایتکار بر یکسان بودن عقاید و افکار وهابیون و این گروه‌های تروریستی صحه می‌گذارد، آل سعود مخالفان خود را با شمشیر گردن می‌زند و مفتیان درباری هر منتقدی را با طرح اتهاماتی همچون خروج بر ولی‌امر تکفیر می‌کنند و افکار و اندیشه‌های خطرناک وهابیت را بر همه شهروندان حتی پیروان مذاهبی که وهابیت را قبول ندارند، تحمیل می‌کنند، داعشی‌ها هم مخالفان خود را تکفیر کرده و ریختن خونشان را مباح می‌دانند و با تکیه بر فتاوای مبلغان وهابی، جنایات ضد بشری و ضد اسلامی خود را توجیه می‌کنند و در یک کلام آل سعود به جای حرکت در مسیر ثبات و امنیت منطقه‌ای همچنان کشتار مسلمانان را با مزدوران بی‌رحم خود در راستای خدمت به صهیونیست‌های غاصب دنبال می‌کند.

مطالب مرتبط:

اذان گفتن دانش آموز چینی با صدای بسیار زیبا در کلا

نگرانی مسلمانان آمریکا از موج جدید اسلام هراسی در

برنامه سازمان ملل برای کمک به 154 هزار سوری

شهروند سوئیسی موهن به قرآن روانه تیمارستان شد

 

تشکیل احزاب مسلمان در اروپا برای احقاق حقوق اقلیت‌

آمار تکان دهنده يونيسف از کشتار کودکان یمن

پسر رئیس جمهور ترکمنستان به مجلس این کشور راه پیدا

"یوتل ست" برای داعش تامین خدمات می‌کند؟

سوزاندن قرآن و انجیل در دانمارک آزاد اعلام شد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

آیا با راه اندازی شبکه ماهواره ای اهل سنت ایران در داخل کشور موافق هستید؟
  • رای: 0%
  • رای: 0%
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای:

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز