b_300_300_16777215_10_images_000000001.jpg

رئیس کمیته سیاست خارجی پارلمان دانمارک گفت: ائتلاف نظامی ضد داعش به رهبری آمریکا، باید بر بمباران غیرنظامیان به ویژه زنان و کودکان مسلمان تمرکز کند!

سورن ایسپرسن، سخنگوی حزب مردم دانمارک و رئیس کمیته سیاست خارجی پارلمان این کشور در اظهاراتی ضد انسانی و مخالف با ارزش‌های بشردوستانه گفت: ائتلاف نظامی ضد داعش به رهبری آمریکا، باید بر بمباران غیرنظامیان به ویژه زنان و کودکان مسلمان تمرکز کند.
ایسپرسن دو روز بعد از حوادث تروریستی پاریس که گروه تکفیری داعش مسئولیت آن را به عهده گرفت، خواستار بمباران غیرنظامیان به ویژه زنان و کودکان مسلمان شد.
این سیاستمدار دانمارکی که کشورش هم عضو ائتلاف به اصطلاح مقابله با داعش است، گفت: غرب کمپین خود را بسیار «جوانمردانه» به پیش می‌برد؛ در حالی‌که  اگر قرار است علیه داعش پیروز شویم باید تهاجمی‌تر عمل کنیم.
ایسپرسن ادعا کرد: ما در حال حاضر اماکنی را که غیرنظامیان در آن‌ها حضور دارند، بمباران نمی‌کنیم؛ اما باید این کار را آغاز کنیم. آن‌ها پشت زنان و کودکان پنهان می‌شوند و می‌دانند که ما جوانمرد هستیم و بمبارانشان نمی‌کنیم. اما این روند باید پایان پذیرد.
ایسپرسن گفت: ما باید این جنگ را به یک جنگ حقیقی تبدیل کنیم وگرنه شکست خواهیم خورد.
این در حالی است که «جاکوب المان جنسن»، سخنگوی حزب لیبرال، حزب حاکم دانمارک، درواکنش به ایسپرسن گفت: زنان و کودکان بمباران نخواهند شد. ما وحشی نیستیم.
سورن ایسپرسن این اظهارات را در شرایطی به زبان آورده است که امروز مسلمانان با توجه به انفجارهای تروریستی پاریس بیش از هر زمان در معرض حملات اسلام‌ستیزانه قرار دارند و اظهارات وی آتش اسلام‌هراسی را در جهان شعله‌ورتر خواهد کرد.


مطالب مرتبط:

مولانا مطهری:خروج آمریکا از برجام عهد شکنی است/نبا

استفاده داعش از سلاح شیمیایی در عراق

 

انتقاد دبیرکل اتحادیه عرب از سیاست های منطقه ای ای

بانوی عاقل

روسیه: آمریکا به 21 گروه مسلح مخالف آتش بس سوریه ف

ماموستا شیخ جلال فاروقی:از گروه های تکفیری بر حذر

دبیرکل سازمان همکاری اسلامی : ارتباط دادن دین اسلا

 

مدیر حوزه علمیه شورک ملکی :شبکه های ماهواره ای منت

منابع آگاه مصری: احتمال تعویق نشست منامه قوت گرفت

 

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات