b_300_300_16777215_10_images_538.jpg

نخست وزیر مراکش تاکید کرد که ملت فلسطین برای دفاع از مسجدالاقصی که جزو مقدسات تمامی مسلمانان است، به مبارزه با دشمن صهیونیستی برخواسته است.

وی نسبت به موضع کم رنگ و ضعیف کشورهای اسلامی و عربی در قبال تجاوزات علیه مسجدالاقصی ابراز تاسف کرد و گفت که آن ها ملت فلسطین و مقدسات آن را به حال خود رها کرده اند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، عبد الاله بن کران امروز چهارشنبه در اظهاراتی مطبوعاتی از جهانیان خواست در راستای تحقق حقوق مشروع و عادلانه ملت فلسطین گام بردارند.
بن کران تاکید کرد که جامعه بین الملل باید بداند تا زمانی که حقوق ملت فلسطین محقق نشده است، نمی توان راه حلی برای منازعه فلسطین یافت و حل نشدن این مشکل موجب ایجاد ناامنی و هرج و مرج در سراسر منطقه خواهد شد و هیچ قدرتی قادر به کنترل آن نخواهد بود.
لازم به ذکر است که از آغاز انتفاضه قدس دانشگاه ها و شهرهای مختلف مراکش صحنه برگزاری تظاهرات های گسترده در حمایت از ملت و انتفاضه فلسطین بوده است و در همین راستا، قرار است روز یکشنبه آینده تظاهراتی گسترده در منطقه دار البیضا با مشارکت تمامی احزاب و جریان های سیاسی مراکشی از جمله حزب توسعه و عدالت ( حزب حاکم مراکش) و نهادهای مدنی مراکشی برگزار شود.

مطالب مرتبط:

بررسی موضوع مسلمانان روهینگیا در قاهره

ا

بزرگترين واردات چين گنجشك/ مائو ، گنجشك ها را بزرگ

گردهمایی بزرگ مسلمانان در شهر تورنتو

استقرار نیروهای ارتش و پلیس در خیابانهای مصر

آموزش سانسکریت بهانه ای برای معرفی قرآن به هندوها

ا

سازمان ملل :اوضاع در غزه وخیم تر شده است

واکنش ترامپ به اعتراضات: معترضان چرا رای ندادند؟

بازهم غلط املایی در فرمان اجرایی ترامپ/ترامپ به مد

دستگیری 820 نفر به ظن ارتباط با داعش در 29 استان ت

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات