b_300_300_16777215_10_images_268.jpg

رییس جمهور روسیه درخصوص موضوع شلیک موشک به مواضع تروریست‌ها در سوریه از دریای خزر گفت، سازمان اطلاعات آمریکا (سیا) همه چیز را نمی‌داند و نباید هم چنین باشد.

ولادیمیر پوتین یکشنبه شب در گفتگو با شبکه یک تلویریون روسیه تاکید کرد: سازمان اطلاعات آمریکا یکی از بهترین ها در جهان و از قوی ترین سازمان های اطلاعاتی است اما همه چیز را نمی داند و قرار نیست اینگونه باشد.
پوتین ادامه داد: سیاست خارجی مسکو صلح طلبی است، چون نیازی به سرزمین و منابع دیگران ندارد و در عین حال مسکو به خود متکی است؛ همچنین روسیه احتیاجی به نبرد یا درگیری با هیچ طرفی ندارد. 
رییس جمهور روسیه خاطر نشان کرد: مسکو نمی خواهد که در منازعه دینی در سوریه مداخله کند و تفاوتی میان سنی و شیعه قائل نیست، به همین دلیل اینکه برخی می گویند روسیه در سوریه در کنار شیعیان علیه اهل سنت است، یک فرضیه نادرست می باشد.
یادآور می شود؛ روسیه در چارچوب حمایت از مردم و حکومت سوریه و با تصویب پارلمان روسیه، با استقرار شماری از جنگنده - بمب افکن ها و بالگردهای تهاجمی خود از 8 مهرماه بمباران مواضع گروه های تروریستی در سوریه آغاز کرد و هفته گذشته در ادامه همین عملیات گسترده بود که مواضع تروریست ها توسط 26 موشک دوربرد روسیه که از دریای خزر شلیک شد، هدف قرار گرفت.
نکته قابل توجه در شلیک موشک های روسی به مواضع تروریست ها در سوریه این است که حتی ماهواره های جاسوسی آمریکایی و کشورهای غربی نیز شلیک این موشک ها را رصد نکرده بودند.

مطالب مرتبط:

امام حسین(ع) از دیدگاه اهل سنت

روش خواندن نماز عید بر اساس فقه حنفی

مولانا فاروقی:ترس و ایمان لازمه ایمان هر مومن است

طنین صدای اذان در 90 هزار مسجد ترکیه در سالگرد 15

دونالد ترامپ: سی.ان.ان منبع اخبار کذب است

برای داعش برنامه‌ریزی‌های جدیدی وعرصه متفاوتی درحا

لغو ممنوعیت انتصاب زنان به سمت قاضی در عربستان

فیلم اعدام یک مسیحی توسط داعش در عراق

تعداد حملات علیه مسلمانان در آلمان در بالاترین سطح

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز