b_300_300_16777215_10_images_268.jpg

رییس جمهور روسیه درخصوص موضوع شلیک موشک به مواضع تروریست‌ها در سوریه از دریای خزر گفت، سازمان اطلاعات آمریکا (سیا) همه چیز را نمی‌داند و نباید هم چنین باشد.

ولادیمیر پوتین یکشنبه شب در گفتگو با شبکه یک تلویریون روسیه تاکید کرد: سازمان اطلاعات آمریکا یکی از بهترین ها در جهان و از قوی ترین سازمان های اطلاعاتی است اما همه چیز را نمی داند و قرار نیست اینگونه باشد.
پوتین ادامه داد: سیاست خارجی مسکو صلح طلبی است، چون نیازی به سرزمین و منابع دیگران ندارد و در عین حال مسکو به خود متکی است؛ همچنین روسیه احتیاجی به نبرد یا درگیری با هیچ طرفی ندارد. 
رییس جمهور روسیه خاطر نشان کرد: مسکو نمی خواهد که در منازعه دینی در سوریه مداخله کند و تفاوتی میان سنی و شیعه قائل نیست، به همین دلیل اینکه برخی می گویند روسیه در سوریه در کنار شیعیان علیه اهل سنت است، یک فرضیه نادرست می باشد.
یادآور می شود؛ روسیه در چارچوب حمایت از مردم و حکومت سوریه و با تصویب پارلمان روسیه، با استقرار شماری از جنگنده - بمب افکن ها و بالگردهای تهاجمی خود از 8 مهرماه بمباران مواضع گروه های تروریستی در سوریه آغاز کرد و هفته گذشته در ادامه همین عملیات گسترده بود که مواضع تروریست ها توسط 26 موشک دوربرد روسیه که از دریای خزر شلیک شد، هدف قرار گرفت.
نکته قابل توجه در شلیک موشک های روسی به مواضع تروریست ها در سوریه این است که حتی ماهواره های جاسوسی آمریکایی و کشورهای غربی نیز شلیک این موشک ها را رصد نکرده بودند.

مطالب مرتبط:

دستور توئیتری ترامپ برای لغو قرارداد بوئینگ

ا

افندی هاشمی : گروه های تکفیری با تکیه بر اختلافات

و اما بعد از پیروزی در موصل...

احتمال تعطیلی دوباره دولت فدرال آمریکا

مولوی عبدالصمد کریم زایی : مصرف هر گونه مواد مضر ب

حمد بن جاسم آل ثانی : خجالت می کشیم بگوییم مردم فل

 

داعش کودکان را مقابل والدین آنها سرمی برد/بازی فوت

یوسف قوجق :یک نویسنده باید به جریانات پیرامونی خود

دختر آمریکایی به ابهامات اسلامی همشهریان خود پاسخ

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات