ادامه مطلب...

اساس نیوز : روزنامه گاردین گزارش داد، ولیعهد سعودی در دو هفته گذشته در شماری از نشست‌های دیپلماتیک و وزارتی در عربستان شرکت نکرده است و به گفته منابع، برخی از اختیارات او در حوزه مالی و اقتصادی لغو شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : ترکمن های افغانستان دریک نشست عمومی با حضور علما،روحانیون،فرهنگیان،جوانان شیخ الحدیث مولانا صاحب الحاج محمد سعید هاشمی را به مقام رهبری ترکمنها افغانستان انتخاب کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از رویترز؛ منابع خبری از وقوع درگیری‌ شدید میان گروههای وابسته به هیئت تحریر شام و داعش در منطقه «دانا» واقع در ریف شمالی ادلب سوریه خبر دادند. دراین درگیری‎ها کشته و زخمی‌شدن تعدادی ازعناصرهردو گروه را در پی داشته است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری صدی‌البلد؛ اقدام برخی ائمه جماعات مساجد الجزایر در ارائه خطابه‌های نفرت‌انگیز که دعوت‌کننده به تفرقه است، مقامات دولت الجزایر را بر آن داشته که نظارت خود را بر  فعالیت و خطابه‌های آن‌ها تشدید کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع طراحان حمله تروریستی اخیر اهواز در شرق فرات، در رسانه‌های خارجی بازتاب داشت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری اخبار السعودیه؛ قطعه ویدیویی از صوت اذان یک پیرمرد ۱۲۰ ساله در شبکه‌های مجازی منتشر شده که مورد استقبال و تحسین کاربران قرار گرفته است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل ازاسپوتنیک ؛ رئیس جمهورایران ، حسن روحانی در کنفرانس خبری بیان داشت که ایران قصد ندارد به نیروهای مسلح آمریکا حمله کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از العهد، فعال توئیتری معروف سعودی به نام «مجتهد» در تازه ترین افشاگری خود علیه خاندان آل سعود نوشت: بیش از ۶۰ افسر سعودی با درجه های مختلف نظامی استعفای خود را ارائه داده اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آناتولی ؛ ایوب ب. 47 ساله «امیر» خود خوانده گروه داعش در آدانا ترکیه در پی اعترافات اعضای دیگر این گروه پس از پنج ماه تعقیب توسط نیروهای واحد مبارزه با تروریسم پلیس استان مذکور دستگیر و از سوی دادگاه روانه حبس شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ هارنو چویو، شهردار پالم‌بانگ، پایتخت استان سوماترای جنوبی در اندونزی که هفته گذشته به این سمت منصوب شد، در اقدامی عجیب برای ترغیب کارمندانش به اقامه نماز جماعت مسجد، با صدور دستورالعملی اعلام کرد: کارمندان از این پس باید در مسجد نماز اقامه کنند، در غیر این صورت اخراج یا تنزل رتبه داده می‌شوند.
 

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز