ادامه مطلب...

اساس نیوز: «حسن گیلت» (Hassan Guillet) شهروند مسلمان اهل کِبِک کانادا که برای شرکت در انتخابات فصل آینده شرکت B'nai Brith شعبه کانادا نامزد شده بود، پس از اظهارنظرهای ضد اسرائیلی و انتشار مطالبی علیه اسرائیل در شبکه‌های اجتماعی، از این انتخابات رد صلاحیت شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : وزارت اوقاف مصر برای محافظت نوجوانان و جوانان از خطر افراطی گری اقدام به افتتاح 20 مدرسه قرآنی جدید کرده و تعداد تمامی مدارس قرآنی به 1040 عدد می رسد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : وزارت اوقاف و امور اسلامی قطر اعلام کرد که ۳۸۸ مسجد و مصلی برای برگزاری نماز عید قربان در این کشور آماده شده است.

   ادامه مطلب...         

اساس نیوز :  پاپ تواضروس دوم اسقف اعظم مسیحیان قبطی مصر با شیخ احمد طیب شیخ الازهر دیدار و عید قربان را به وی تبریک گفت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از metro.co؛ یک نظرسنجی در انگلیس نشان می‌دهد كه تقریبا نیمی از افراد بزرگسال این کشور فکر می‌کنند که اسلام با ارزش‌های انگلیس ناسازگار است. بر اساس نتایج این نظرسنجی، دوسوم (۶۷ درصد) از مردم این مسئله را قبول دارند که اکثر انگلیسی‌ها دیدگاهی منفی نسبت به اسلام دارند. همچنین ۵۸ درصد از پاسخ دهندگان معتقد بودند كه اسلام هراسی در انگلیس رواج دارد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : وزارت کشور و امنیت ملی فلسطین در نوار غزه امروز پنج‌شنبه اعلام کرد: اولین کاروان حجاج نوار غزه، امروز از گذرگاه رفح وارد مصر و از فرودگاه قاهره برای ادای مناسک حج عازم مکه مکرمه عربستان سعودی شده اند.

 ادامه مطلب...         

اساس نیوز : سفارت ترکیه در تهران با صدور بیانیه‌ای از مواضع ایران در برابر کودتای انجام شده در این کشور قدردانی کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک : شیخ خالد بن سلطان القاسمی، پسر حاکم شارجه در شهر لندن پایتخت انگلیس درگذشت. جسد شیخ خالد بن سلطان القاسمی در حالیکه بر زمین حمام منزل مسکونی خود افتاده بود، پیدا شده است. حاکم امارات برای فوت وی 3 روز عزای عمومی در این کشور اعلام کرده است و پرچم‌های امارت شارجه طی این مدت نیمه برافراشته خواهد بود و قرار است جسد او از لندن به امارات منتقل شود.

     ادامه مطلب...  

اساس نیوز : ترامپ در گفت‌وگو با فاکس‌نیوز:خودمان را به آب و آتش می‌زنیم تا از آن‌ها محافظت کنیم. به هر بهایی می‌جنگیم. اما اگر به آمریکا حمله شود، آن‌ها می‌توانند از تلویزیون سونی حمله را تماشا کنند.

  ادامه مطلب...  

اساس نیوز : دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا طی پیامی که در توییتر منتشر کرد از اینکه کشورهای دیگر از امنیت و حفاظت آمریکا بدون پرداخت هیچ مبلغی استفاده می کنند گله کرد و گفت که آمریکا سال‌هاست بدون دریافت هیچ پولی از نفتکش کشورهای دیگر در تنگه هرمز حفاظت کرده است.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات