ادامه مطلب...

اساس نیوز : حزب فدراسیون ملی فیجی موسوم‌ به NFP‌ ابراز امیدواری‌ کرده‌ که جشن‌های‌ جامعه مسلمان‌ فیجی به مناسبت سالروز تولد پیامبر اکرم(ص)، برگزار‌ شود.

ادامه مطلب...


اساس نیوز به نقل از دیلی تایمز : وزارت توانمندسازی جامعه مالدیو در بیانیه‌ای اعلام كرد به سازمان غیر دولتی «شبکه دموكراسی مالدیو»(MDN) اطلاع داده كه مجوز فعالیت آن لغو شده و این سازمان ۴۵ روز برای تسویه بدهی‌ها و انجام سایر تشریفات زمان دارد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : یحیی نورالدین رئیس ابوطه، در گفت‌وگو با پایگاه خبری «عربی ۲۱» گفت: «من هم‌اکنون ۷ سال سن دارم و با کمک پدر و مادر و مربی قرآنی خود توانستم حافظ کل قرآن شوم».

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل اخبار ۲۴: این بانوی ۷۸ ساله که «اُم خالد الیابسی» نام دارد و بی‌سواد است، پس از ۲۷ سال شرکت در کلاس‌های دارالقرآن بانوان عنیزه، توفیق حفظ کل قرآن را یافته و حافظ کلام وحی شده است.

ادامه مطلب...     

اساس نیوز : وزارت دین اندونزی طی مراسمی از خادمان و فعالان قرآنی این کشور تجلیل و جوایزی را موسوم به «جوایز قرآن» به آنان اهدا کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : وزارت اوقاف مصر با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: با توجه به جایگاه ویژه قاریان بزرگوار و خدمتی که به کتاب خدا کرده‌اند، وزیر اوقاف مصر تصمیم گرفته است بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن را که در ماه فوریه ۲۰۲۰ (اسفندماه سال جاری) برگزار خواهد شد به نام «عبدالباسط عبدالصمد» نامگذاری کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از مالای میل : شرکت تولیدی «عفه حجاب» در مالزی به مناسبت آغاز به کار خود ۱۰ هزار روسری رایگان ابریشمی هدیه می‌دهد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از  خبر تازه افغانستان : گروه طالبان به دلیل تصمیم نیروهای نظامی افغانستان برای ساخت یک پاسگاه امنیتی در بخش محمد آغه استان لوگر، هشدار داد که مدارس قرآنی را تعطیل می‌کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: «حسن گیلت» (Hassan Guillet) شهروند مسلمان اهل کِبِک کانادا که برای شرکت در انتخابات فصل آینده شرکت B'nai Brith شعبه کانادا نامزد شده بود، پس از اظهارنظرهای ضد اسرائیلی و انتشار مطالبی علیه اسرائیل در شبکه‌های اجتماعی، از این انتخابات رد صلاحیت شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : وزارت اوقاف مصر برای محافظت نوجوانان و جوانان از خطر افراطی گری اقدام به افتتاح 20 مدرسه قرآنی جدید کرده و تعداد تمامی مدارس قرآنی به 1040 عدد می رسد.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات