ادامه مطلب...

اساس نیوز : جمعه شب به وقت واشنگتن در شرق آمریکا، یک سخنگوی شبکه اجتماعی فیسبوک در پاسخ به بی‌بی‌سی گفت علت حذف برخی پست های مرتبط با کشته شدن قاسم سلیمانی در اینستاگرام مربوط به تعهدات این شبکه در قبال تحریم‌های دولت آمریکا علیه ایران است.

ادامه مطلب...

به گزارش اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک، عبدالناصر همتی، رئیس بانک مرکزی ایران ادعاهای مطرح شده در خصوص برداشت خمس و زکات از سپرده‌های مردم در بانک‌ها را شایعه خواند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز  به نقل از دنیای اقتصاد، معاون اول رئیس‌جمهور ایران گفت که کلاهبردارن با تقلید صدای او با یک صنعتگر تماس گرفتند و درخواست مبالغی پول کردند.

ادامه مطلب...

به گزارش اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک، نیروهای مسلح اسرائیلی یک فلسطینی مسلح  را که سعی در نزدیک شدن به دیوار امنیتی نوار غزه را داشت با حمله هوایی متوقف کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از تسنیم، علی روح‌ بخش مدیر داروی علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: در حال حاضر با کمبود انسولین در مشهد مواجه ایم و ناچار به سهمیه‌ بندی آن شده‌ ایم.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از العربیه، گور دسته جمعی بیش از 640 غیر نظامی در شهر فلوجه در استان الانبار واقع در غرب عراق کشف شد که به گفته مقامات محلی، افراد دفن شده به احتمال زیاد از قبیله المحمد هستند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از جاکارتا پُست، به عنوان بخشی از تلاش‌های دولت اندونزی برای مهار افراط‌گرایی، وزارت امور دینی این کشور در بخشنامه‌ای به مدارس دینی دستور‌ داده است که  مطالب مرتبط با خلافت و جهاد  در محتوای درسی کاهش داده شود.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه، طی سخنانی در یکی از دانشگاه‌های آنکارا به مناسبت روز جهانی حقوق بشر از اتحادیه اروپا به دلیل مخالفت با عضویت ترکیه در این اتحادیه انتقاد کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از بی بی سی : احزاب رقیب در عراق سرگرم رایزنی برای انتخاب نخست‌وزیر جدیدند، یک روز بعد از آنکه مجلس استعفای عادل عبدالمهدی را پذیرفت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : حزب فدراسیون ملی فیجی موسوم‌ به NFP‌ ابراز امیدواری‌ کرده‌ که جشن‌های‌ جامعه مسلمان‌ فیجی به مناسبت سالروز تولد پیامبر اکرم(ص)، برگزار‌ شود.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات