ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک، کاربران هنگام سرچ هشتگ (fasting #) به معنای "روزه داری " در اینستاگرام با اخطاری روبرو می‌شوند که روزه‌داری را رفتاری مضر می‌نامد.

ادامه مطلب...            

اساس نیوز : «سدر» مسجدی در شهر مارسی فرانسه است که ساخت آن دو میلیون یورو هزینه داشته است. این مسجد اخیراً در منطقه شمالی فرانسه با حضور «ژان کلود گودن»، شهردار مارسی، افتتاح شد و نخستین مسجد این شهر است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از رویترز : نیروهای امنیتی عراق یکی از خطرناک‌ترین سرکردگان داعشی را دستیگر کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : حزب دموکرات‌های سوئد از احزاب نژادپرست این کشور، اخیرا اقداماتی را علیه ذبح حلال و کوشر (ذبح به شیوه کلیمی‌ها) آغاز کرده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : محمد البرادعی، مدیر پیشین آژانس بین المللی انرژی اتمی طی مطلبی در حساب توئیتر خود نوشت: من معتقدم که آمریکا و ایران به هم نیاز دارند و به همین دلیل به زودی به میز مذاکره برمی گردند.

ادامه مطلب...


اساس نیوز : کریستیانو رونالدو، مهاجم افسانه ای باشگاه "یوونتوس"ایتالیا به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان 1.5 میلیون دلار پول به فلسطینیان هدیه کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، اطلاعاتی را که نیویورک تایمز در مقاله خود نوشته بود مبنی بر اینکه مقامات آمریکایی برنامه هایی برای اعزام 120،000 نیروی نظامی به خاورمیانه برای مقابله با ایران دارند را رد کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از دی اس نیوز: دادستانی ایالات متحده، علیه گری گراول، 51 ساله از اهالی نیوهاون از ایالت کنتیکت به خاطر تهدید به قتل دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام جرم کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آناتولی : افرسیاب کامل، مسئول رسانه‌ای اداره پلیس در کرکوک عراق گفت: پوشیدن شلوارک توسط مردان در این شهر تا پایان ماه رمضان ممنوع شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آناتولی  تصویر نخست‌وزیر نیوزیلند در بیلبوردها و پوسترهای منتشره در استرالیا به مناسبت تبریک ماه مبارک رمضان مشاهده می‌شود.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات