ادامه مطلب...         

اساس نیوز : سفارت ترکیه در تهران با صدور بیانیه‌ای از مواضع ایران در برابر کودتای انجام شده در این کشور قدردانی کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک : شیخ خالد بن سلطان القاسمی، پسر حاکم شارجه در شهر لندن پایتخت انگلیس درگذشت. جسد شیخ خالد بن سلطان القاسمی در حالیکه بر زمین حمام منزل مسکونی خود افتاده بود، پیدا شده است. حاکم امارات برای فوت وی 3 روز عزای عمومی در این کشور اعلام کرده است و پرچم‌های امارت شارجه طی این مدت نیمه برافراشته خواهد بود و قرار است جسد او از لندن به امارات منتقل شود.

     ادامه مطلب...  

اساس نیوز : ترامپ در گفت‌وگو با فاکس‌نیوز:خودمان را به آب و آتش می‌زنیم تا از آن‌ها محافظت کنیم. به هر بهایی می‌جنگیم. اما اگر به آمریکا حمله شود، آن‌ها می‌توانند از تلویزیون سونی حمله را تماشا کنند.

  ادامه مطلب...  

اساس نیوز : دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا طی پیامی که در توییتر منتشر کرد از اینکه کشورهای دیگر از امنیت و حفاظت آمریکا بدون پرداخت هیچ مبلغی استفاده می کنند گله کرد و گفت که آمریکا سال‌هاست بدون دریافت هیچ پولی از نفتکش کشورهای دیگر در تنگه هرمز حفاظت کرده است.

ادامه مطلب...             

اساس نیوز به نقل از تاس: «الکساندر شرین» قائم مقام کمیته دفاعی دومای روسیه اعلام کرد که با توجه به تصمیم آمریکا برای ارسال نیروهای جدید به خاورمیانه، ایران می‌تواند به خرید سامانه‌های پدافند دفاعی «اس-۴۰۰» از روسیه بپردازد.

ادامه مطلب...     

اساس نیوز : شورای عالی رسانه در تونس (هایکا) یک فصل جدید در بخش سوم شروط محتوای تبلیغاتی اضافه کرد که براساس آن استفاده از قرآن و حدیث در تبلیغات رادیویی و تلویزیونی ممنوع می‌شود.

  ادامه مطلب...       

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک به نقل از دفتر خبری کرملین ، پذیرش سوالات برای رئیس جمهور آغاز شده است.

  ادامه مطلب...                       

اساس نیوز به نقل از یک رسانه محلی ، اراذل و اوباش حامی یک گروه نژادپرستی با نام نئوفاشیست های «گولدن داون»، با هتک حرمت به یک گورستان اسلامی در شهر الکساندروپولی در شمال یونان ، قبرهای مسلمانان را خراب کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک، کاربران هنگام سرچ هشتگ (fasting #) به معنای "روزه داری " در اینستاگرام با اخطاری روبرو می‌شوند که روزه‌داری را رفتاری مضر می‌نامد.

ادامه مطلب...            

اساس نیوز : «سدر» مسجدی در شهر مارسی فرانسه است که ساخت آن دو میلیون یورو هزینه داشته است. این مسجد اخیراً در منطقه شمالی فرانسه با حضور «ژان کلود گودن»، شهردار مارسی، افتتاح شد و نخستین مسجد این شهر است.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات