ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آناتولی ؛ تیم تحقیقاتی جرایم بین المللی اعلام کرد: هواپیمای MH17 خطوط هوایی مالزی که در سال 2014 در اوکراین سقوط کرد، مورد هدف موشک متعلق به ارتش روسیه قرار گرفته است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در ضیافت افطار با نمایندگان سابق پارلمان کشور در مجتمع ریاست جمهوری در آنکارا گفت: امکان جلوگیری از نوسانات در بازار ارز را داریم.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ ایون عبدالباقی ،سفیر اکوادور در دوحه در گفت و گو با روزنامه قطری 'الوطن' افزود : دولت اکوادور زمین فرودگاه قدیم شهر کیتو (پایتخت) را برای احداث این مرکز اسلامی اختصاص داده است و قطر منابع مالی آن را تامین خواهد کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ یوگی آدتیا نات روحانی افراطی هندو و سروزیر بزرگترین ایالت هند در سخنان خود در منطقه منکاپور ماه رمضان را مبارک ترین ماه سال معرفی کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از egypttoday ؛ جابر طایع سخنگوی وزارت اوقاف و امور مذهبی مصر اعلام کرد، این وزارتخانه برای هر یک از مساجد سرتاسر کشور دو واعظ زن ثابت استخدام خواهد کرد. به گفته جابر طایع، این بانوان واعظ وظیفه سخنرانی و موعظه دائمی برای زنان، کودکان و رسیدگی به امور نمازگزاران زن را به عهده خواهند داشت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک به نقل از ساوت چاینا مورنینگ پست ؛ نایب رئیس شرکت چینی Yintai in77 برای خوردن گوشت پانگولین و زبادگون‌ها از کار اخراج شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری الأهرام؛ «محمد صلاح» در پاسخ به سؤال یک خبرنگار که از او پرسیده بود آیا در روز برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا روزه خواهی گرفت، پاسخ داد: بله، من برای رضای خدا که مرا به این موفقیت رسانده تمام روزهای ماه رمضان را روزه می‌گیرم.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از شبکه تلویزیونی فاکس نیوز؛ مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا ابراز داشت که ایالات متحده هرگز گزینه نظامی در رابطه با پیونگ یانگ را از دستور روز خارج نکرده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از یورونیوز ؛ ایالات متحده آمریکا که ماه آینده با هدف خلع سلاح هسته ای با رهبر کره شمالی دیدار خواهد کرد و از سوی دیگر در تلاش برای بستن قرارداد تجاری با چین است شدیداً تأکید کرد که چین باید مرزی امن با کره شمالی داشته باشد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از رادیو پاکستان؛ ملیحه لودهی، نماینده دائم پاکستان در سازمان ملل در یکی از مناظره‌های سازمان ملل بر ضرورت تحقق این قعطنامه‌ها با هدف برقراری ثبات در کشمیر و فلسطین تاکید کرد.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز