ادامه مطلب...

اساس نیوز: استیون هاوکینگ، فیزیکدان مشهور نجومی بریتانیایی که روز 14 مارس در سن 77 سالگی درگذشت ، در داخل کلیسای وست مینستر در کنار مقبره های اسحاق نیوتن و چارلز داروین به خاک سپرده خواهد شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ خالد الغویل، وکیل سیف الاسلام قذافی، فرزند معمر قذافی، رهبر سابق لیبی، به خبرنگار آناتولی گفت: سیف الاسلام در انتخابات ریاست جمهوری امسال نامزد خواهد شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از یورونیوز ؛ ولید بن طلال، شاهزاده سعودی ضمن تاکید بر اینکه ماجرای بازداشت سه ماهه خود در هتل ریتز کارلتون ریاض را فراموش کرده است گزارشهای منتشر شده مبنی بر موافقت خود با ضبط اموالش در ازای رهایی از حبس را رد کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ عبدالله العطیه معاون رئیس کمیته مشاغل عمومی قطر از آمادگی این کشور برای مقابله با پیامد‌های تحریم‌های اعمال شده علیه دوحه برای مدت ۲۰ سال خبر داد و گفت: قطر توانست کمبود مصالح ساختمانی مورد نیاز را برای ادامه ساخت طرح‌ها و پروژه‌ها در پی اقدام برخی از کشور‌های خلیج فارس به تحریم دوحه جبران و تامین کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آناتولی ؛ نیروهای مسلح ترکیه و ارتش آزاد سوریه 29 روستای دیگر واقع در مثلث راجو- بلبل - شران و بخش شرق ناحيه شيخ الحديد در غرب عفرین را از لوث گروههای پ.ک.ک/ی.پ.گ و داعش پاکسازی کردند که اسامی برخی از روستاها «حج حسنلی»، «سيلو»، «كوليان فوقانی»، «كوليان تحتانی»، «حسن دیرلی»، «انبارلی»، «حاج حسنلی»، «رحمنلی» و «قطرانيه» اعلام شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از واشنگتن‌پست ،  رئیس‌جمهور آمریکا، برای پیشبرد اهداف این کشور در سوریه و کاستن نفوذ ایران درخواست 4 میلیارد دلار پول از عربستان کرده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از العهد، ایهود باراک، نخست وزیر پیشین رژیم صیهیونیستی در سخنانی که نشان دهنده عجز نظامی این رژیم است اذعان کرد: اسرائیل آمادگی ورود به یک جنگ فراگیر را ندارد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل ازاسپوتنیک، طبق توافقنامه گروه سرمایه گذاران تلگرام، افراد و کشورهای فهرست تحریم انگلیس، آمریکا، اتحادیه اروپا یا سازمان ملل نمی توانند ارز دیجیتالی تلگرام را بخرند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک ؛ ممکن است شرکت روسی "آوتوواز" در سال آینده تولید خودرو سدان Lada Granta CNG را راه اندازی کند که با گاز متان کار خواهد کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک ، گران ترین شکلات جهان در بازار مکاره شهر اوبیدش پرتغال عرضه شد.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز