ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از الجزیره ؛ ۱۱ هزار نسخه خطی تاریخی نادر از جمله یکصد نسخه خطی قرآن کریم در کتابخانه «لاورنتسیانا»ی شهر فلورانس ایتالیا به نمایش درآمد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ اثیر محمد، سرهنگ پلیس فدرال عراق به خبرنگار آناتولی گفت: عملیات گسترده ای به منظور پاکسازی مسیر کرکوک-دیاله و اطرافش از اعضای باقیمانده داعش که گهگاه اقدام به حمله می کنند آغاز شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از بی بی سی ؛ دادستانی آلمان اعلام کرد که یک داعشی ۲۷ ساله اولین زن آلمانی تبار است که با اتهام ارتکاب جنایت محاکمه خواهد شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آناتولی ؛ سفارت چین در واشنگتن با انتشار بیانیه‌ای در پایگاه اینترنتی این سفارتخانه به شهروندان خود که قرار است به آمریکا سفر کنند، هشدار امنیتی داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک ؛ در یکی از بزرگترین فروشگاههای خرده فروشی آمریکا، تی شرت ضد ترامپ به فروش می رسد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از رویترز به نقل از خبرگزاری وابسته به گروه داعش از کشته شدن پسر ابو بکر البغدادی فرزند رهبر داعش در شهر حمص سوریه خبر داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ امام مسجد، دختر یازده ساله ای را به عنوان سومین همسر خود انتخاب کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ جوزف ساکو، کمیسر اتحادیه آفریقا در امور کشاورزی و اقتصاد روستایی اعلام کرد: در صورت عدم افزایش تولیدات کشاورزی کشورهای آفریقایی قحطی بزرگی سال 2030 در این قاره پدید خواهد آمد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آناتولی ؛ در ادامه عملیات بازداشت حامیان کودتای ۲۰۱۶ ترکیه، دستور بازداشت ۶۸ نفر دیگر صادر شد. در میان این ۶۸ نفر بیش از ۱۰ نفر از فرماندهان ارتش ترکیه دیده می شوند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم؛ کمیته اجرایی جشنواره بین‌المللی سینمای اسلامی نزدیک به هزار درخواست مشارکت از ۵۶ کشور دریافت کرده‌است.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز