b_0_0_0_10_images_b069b892c6725bd357423bc8f6c17d01_XL.jpg

اساس نیوز :امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ؛ امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، سطح رعایت اخلاق در میان نامزدهای انتخاباتی شوراهای شهر و ریاست جمهوری را قابل تقدیر دانست و اتهام زنی و تخریب دیگران را شایسته کسانی که در کشور اسلامی مسوولیت می پذیرند، ندانست و گفت: دشمن با دقت فضای کنونی را رصد می کند و نباید در رفتارمان آنان را امیدوار به نفوذ کنیم.


به گزارش اساس نیوز، ماموستا مُلا محمد محمدی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در خطبه های نماز در مسجد جامع امام شافعی، از بلوغ سیاسی مردم و نامزدهایی که به رد یا عدم صلاحیت مراجع قانونی تمکین کرده اند، قدردانی کرد و بر حفظ آرامش و و وحدت در جامعه تاکید کرد.

وی دروغ و ریا را از آفت های اخلاقی دانست که علاوه بر فساد فرد، باورهای اجتماعی را تهدید می کند.

او با انتقاد از کسانی که دروغگویی و تزویر و ریا را امری عادی برای پیشبرد اهداف خود کرده اند، گفت: صداقت تنها راه ماندگاری شخصیتی است و توفیق در امور را به سوی فرد فرا می خواند.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه همچنین با تسلیت حادثه دردناک معدن در گلستان و داغدار شدن تعدادی از خانواده های کارگران سختکوش آنان و ابراز همدردی با آنان ابراز امیدواری کرد مسوولان حساسیت های خود را نسبت به حقوق کارگران و امنیت محیط کار برای آنان بالا ببرند و با اعمال قوانین پیشگیرانه مانع از تکرار چنین حوادث غم انگیز شوند.

او در ادامه خطبه های خود جاذبه های اخلاقی پیامبر را در گسترش اسلام بسیار موثر دانست که نشان از توجه پیامبر به محورهای اخلاقی و توصیه آن به مسلمانان است.

مطالب مرتبط:

احکام روزه داری بر اساس فقه اهل سنت (بخش سوم)

ج

مرد مستِ روس در یک مهمانی ۹ نفر را به قتل رساند

همایش ختم صحیح بخاری و سودمندی آن برای منافع ملی

برگزاری رزمایش بزرگ 'گرگ دریا 2017' به فرماندهی تر

گسترش اخوت و برادري مهمترين رسالت رسول الله بود

استقبال سازمان ملل از دیدار رهبران آمریکا و کره شم

داعش سراب و دیگر هیچ

م

بازی با ورق داعش از آغاز تا به امروز

آیا محمود عباس عامل "کا گ ب" بوده است؟

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز