b_0_0_0_10_images_b069b892c6725bd357423bc8f6c17d01_XL.jpg

اساس نیوز :امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ؛ امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، سطح رعایت اخلاق در میان نامزدهای انتخاباتی شوراهای شهر و ریاست جمهوری را قابل تقدیر دانست و اتهام زنی و تخریب دیگران را شایسته کسانی که در کشور اسلامی مسوولیت می پذیرند، ندانست و گفت: دشمن با دقت فضای کنونی را رصد می کند و نباید در رفتارمان آنان را امیدوار به نفوذ کنیم.


به گزارش اساس نیوز، ماموستا مُلا محمد محمدی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در خطبه های نماز در مسجد جامع امام شافعی، از بلوغ سیاسی مردم و نامزدهایی که به رد یا عدم صلاحیت مراجع قانونی تمکین کرده اند، قدردانی کرد و بر حفظ آرامش و و وحدت در جامعه تاکید کرد.

وی دروغ و ریا را از آفت های اخلاقی دانست که علاوه بر فساد فرد، باورهای اجتماعی را تهدید می کند.

او با انتقاد از کسانی که دروغگویی و تزویر و ریا را امری عادی برای پیشبرد اهداف خود کرده اند، گفت: صداقت تنها راه ماندگاری شخصیتی است و توفیق در امور را به سوی فرد فرا می خواند.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه همچنین با تسلیت حادثه دردناک معدن در گلستان و داغدار شدن تعدادی از خانواده های کارگران سختکوش آنان و ابراز همدردی با آنان ابراز امیدواری کرد مسوولان حساسیت های خود را نسبت به حقوق کارگران و امنیت محیط کار برای آنان بالا ببرند و با اعمال قوانین پیشگیرانه مانع از تکرار چنین حوادث غم انگیز شوند.

او در ادامه خطبه های خود جاذبه های اخلاقی پیامبر را در گسترش اسلام بسیار موثر دانست که نشان از توجه پیامبر به محورهای اخلاقی و توصیه آن به مسلمانان است.

مطالب مرتبط:

مولاناتوکلی:خشونت های برخی از گروه ها با رحمانیت ا

شکست داعش با وجود اردوغان غیرممکن است

تصاویری از استاد مرحوم عابدی کر

سرگئی ریابکوف:صبر روسیه در برابر آمریکا تمام شده ا

آغاز اجلاس سالانه مسلمانان آمریکای لاتین در شهر «

عید قربان و حسرت عیدهای قدیم

مولانا مطهری:از شایستگان اهل سنت در مناصب قضایی اس

دیدار آتی مقامات عربی با دونالد ترامپ درباره ایران

بیش از ۵۰۰ نفر در دبی مسلمان شد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز