b_300_300_16777215_10_images_oiuguyitdghjk.jpg

اساس نیوز: جلسه هماهنگی مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم خواف با حضور امام جمعه اهل سنت و رئیس اوقاف و امور خیریه خواف برگزار شد.


به گزارش اساس نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف با حضور سیدابوالفضل محمودی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خواف و مولوی صدرالدین احراری، امام جمعه اهل سنت خواف در دفتر امام جمعه اهل سنت این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه سیدابوالفضل محمودی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خواف با اشاره به ضرورت برگزاری مسابقات قرآن کریم، گفت: در بحث ضرورت برگزاری مسابقات قرآن کریم باید اذعان کرد که این اقدام از مصادیق آیات قرآن است.

وی افزود: قرآن کریم، مومنان را به سبقت گرفتن در امور خیر، مسابقه گذاشتن در موضوعات مثبت و مواردی که انسان را به خداوند نزدیک می کند، تشویق کرده است.

محمودی اظهار کرد: نفس تجمع و گردهمایی این جوانان قرآنی می تواند زمینه بسیار مناسبی برای آشنایی آنان با یکدیگر و ایجاد وحدت، همدلی، تعامل و همکاری مثبت باشد.

وی ضمن تشکر از امام جماعت اهل سنت خواف، مسابقات سراسری قرآن اوقاف را فرصت مناسبی برای خودآزمایی قرآن آموزان دانست و گفت: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خواف تمام تلاش و همت خود را برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مسابقات به کار می گیرد و انتظار می رود ادارات و ارگان های فرهنگی شهر، این اداره را یاری کنند.

در ادامه این جلسه مولوی صدرالدین احراری، امام جمعه اهل سنت خواف مسابقات قرآن را بزرگ ترین فرصت برای نشر معارف اسلامی دانست و گفت: باید از ظرفیت قرآن کریم برای تبلیغ و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه استفاده شود.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

تعطیلی چند مسجد و مدرسه مذهبی در میانمار

گزارش تصویری از شرکت رئیس جمهور ایران در اجلاس سر

ح

واکنش جبهه ترکمانی عراق به دیدار دمیرتاش از کرکوک

اعزام تکاوران زن ارتش پاکستان به مرزهای مشترک با ه

ا

رزمایش امنیتی عربستان برای مقابله با حملات داعش

عبدالکریم آخوند جاور: مسلمانان از آداب و رسوم غیر

آتش سوزی مهیب در مسجد تاریخی ساری+تصاویر

بن سلمان در عید فطر بر تخت پادشاهی عربستان می نشین

اظهارات عبدالجبار آخوند میرابی در زمینه ریشه های ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز