b_0_0_0_10_images_photo_20170401_203923.jpg

به گزارش اساس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مولانا سید محمد فاضلی موحد , عده ای از علماء و معتمدین شهر تایباد امروز بعد از این که مولانا از سفر بلوچستان برگشتند به دیدن و شنیدن سخن های سفر ایشان آمده بودند،

مولانا با تاثری مخلصانه از زاهدان، مسجد مکی و بانیان آن سخن به میان آورد.
مولانا فرمودند: ارتباط من با زاهدان به سال های دور . . . به زمان حیات ابرمرد این دیار مولانا عبدالعزیز رحمه الله برمی گردد کسی که کشتی به کناره نشسته این منطقه را به اعماق اقیانوس های معرفت و شناخت راهنمایی کرد و ناخدای بعدی آن شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید حفظه الله آن را به اوج عزت و اقتدار خود رساند، منظره زیبای مسجد مکی برای من تداعی کننده مسجد باشکوه سلطان احمد عثمانی در استانبول ترکیه است، مسجدی ( مکی ) که خاطرات زیادی دارد از آن مناره های کبود و خسته قدیم تا این مناره های دلربا و سرافراز، که دل و ذهن هر انسانی را وابسته به این دیار می کند.
فضل الله تبارک و تعالی، آه سحر پیشوای بلوچستان مولانا عبدالعزیز و تلاش های مخلصانه، مدبرانه و پاک شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید سبب شده که این مرکز محل انظار هر ایرانی و غیر ایرانی باشد.
ایشان فرمودند: برای همه ما لازم است برای حفاظت این مرکز دینی و مدیر دلسوزش دعای خصوصی بکنیم. ( بغضی گلوی مولانا را می فشارد و رشته کلام را از ایشان می رباید )

b_0_0_0_10_images_photo_20170401_204024.jpg

مطالب مرتبط:

دعوت یک مبلغ مصری به خشونت علیه زنان !

ی

تلاش «جبهه النصره» و «داعش» برای ادغام

آمار باورنکردنی ورود به سایت های مستهجن توسط نماین

وزیر صهیونیست حمله گسترده به غزه را خواستار شد

هشدار سفارت ایران در مسکو درباره سفر به روسیه

 

تنفر جوانان مسلمان هلندی از صهیونیسم و حکومت اسرائ

استخدام ۱۰ هزار رانندۀ زن توسط شرکتهای «اوبر» و «ک

آمریکا بیست بانک و موسسه ایرانی را تحریم کرد

سعودی‌ها:کنفرانس چچن زیر نظر روسیه و ایران بود

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات