b_0_0_0_10_images_photo_20170401_203923.jpg

به گزارش اساس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مولانا سید محمد فاضلی موحد , عده ای از علماء و معتمدین شهر تایباد امروز بعد از این که مولانا از سفر بلوچستان برگشتند به دیدن و شنیدن سخن های سفر ایشان آمده بودند،

مولانا با تاثری مخلصانه از زاهدان، مسجد مکی و بانیان آن سخن به میان آورد.
مولانا فرمودند: ارتباط من با زاهدان به سال های دور . . . به زمان حیات ابرمرد این دیار مولانا عبدالعزیز رحمه الله برمی گردد کسی که کشتی به کناره نشسته این منطقه را به اعماق اقیانوس های معرفت و شناخت راهنمایی کرد و ناخدای بعدی آن شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید حفظه الله آن را به اوج عزت و اقتدار خود رساند، منظره زیبای مسجد مکی برای من تداعی کننده مسجد باشکوه سلطان احمد عثمانی در استانبول ترکیه است، مسجدی ( مکی ) که خاطرات زیادی دارد از آن مناره های کبود و خسته قدیم تا این مناره های دلربا و سرافراز، که دل و ذهن هر انسانی را وابسته به این دیار می کند.
فضل الله تبارک و تعالی، آه سحر پیشوای بلوچستان مولانا عبدالعزیز و تلاش های مخلصانه، مدبرانه و پاک شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید سبب شده که این مرکز محل انظار هر ایرانی و غیر ایرانی باشد.
ایشان فرمودند: برای همه ما لازم است برای حفاظت این مرکز دینی و مدیر دلسوزش دعای خصوصی بکنیم. ( بغضی گلوی مولانا را می فشارد و رشته کلام را از ایشان می رباید )

b_0_0_0_10_images_photo_20170401_204024.jpg

مطالب مرتبط:

پخش فیلم مستهجن از شبکه مذهبی در سنگال

آمار تکان دهنده يونيسف از کشتار کودکان یمن

توهین به دانش‌آموز مسلمان در مدرسه‌ آمریکایی

5 شکست بزرگ امریکا در سطح جهان

افق های نامعلوم امت اسلامی

انفجار در غرب قامشلی سوریه و دهها کشته

ب

خبر کوتاه: اتحادیه اروپا برای خاتمه وضعیت سوریه با

تشویق تلگرامی عوامل داعش برای حمله به ایتالیا / عک

شکست مذاکرات کره شمالی به جنگ منجر می‌شود

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز