b_0_0_0_10_images_photo_20170330_141454.jpg

اساس نیوز:جلوه‌ای از محبت و مهرورزی پدرانه حضرت شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید حفظه‌الله‌تعالی در ملاقات با مولوی سیدحسین‌احمد شهیدی فرزند رشید حضرت مولانا شهیدی رحمه‌الله‌تعالی به نمایش گذاشته شد.

به گزارش اساس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه احناف خواف , در پی خبر تشریف فرمایی حضرت شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید حفظه‌الله‌تعالی از سفر حج جمعی از علمای شهرستان خواف که در رأس آنان حضرت مولانا مطهری حفظه‌الله‌تعالی بودند راهی زاهدان شدند تا هم در استقبال از حضرت شیخ الاسلام شرکت کنند و هم در جلسه اختتامیه خلاصة القرآن و همایش دانش‌آموختگی مدینةالعلوم خاش حضور یابند.

در پی استقبال از حضرت شیخ‌الاسلام و مصافحه‌ای که با علما داشتند شاهد صحنه‌ای زیبا و پدرانه از حضرت شیخ‌الاسلام بودیم، ایشان وقتی مولوی سیدحسین‌احمد شهیدی فرزند رشید حضرت مولانا شهیدی را دیدند، ایشان را با عشق و محبت‌ سرشاری در آغوش گرفتند و سپس پیشانی ایشان را بوسیدند، این حرکت محبت‌آمیز و پدرانه حضرت شیخ‌الاسلام دیده‌ها را به خود جلب کرد و عشق و محبت سرشار ایشان را نسبت به حضرت مولانا سیدشهاب‌الدین شهیدی رحمه‌الله‌تعالی به نمایش گذاشت.

قابل ذکر است که در این سفر مولانا گل‌محمد مؤمن، مولانا مسلمان، مولانا عبدالجلیل موحدی، مولانا صدرالدین احراری، مولانا نیککردار، مولانا اصالت و اساتید دیگر حوزه علمیه احناف خواف و حوزه تعلیم القرآن نشتیفان نیز حضور داشتند.

حضرت شیخ‌الاسلام در پایان از تشریف آوری علمای خراسان تشکر و قدردانی ویژه‌ نمودند و از حضور آنان ابراز خرسندی و مسرت نمودند.

مطالب مرتبط:

مخالفت حزب تحریک انصاف پاکستان با پیوستن ژنرال "را

 

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر : مشارکت حداکثری به منز

مالزی در مورد احتمال سوء استفاده داعش از مسلمانان

ا

حمله به مسجد و اهانت به قرآن در «آریزونا»

کشف شبکه تونل های 700 متری داعش در سوریه

ا

تشدید جنگ لفظی آمریکا و روسیه در مورد سوریه

گزارشی از سفر سه‌روزه جمعی از اساتید حوزه علمیه اح

ب

انتقاد شدید نائب رئیس مجلس از آبروریزی از افراد در

مولانا مطهری: مشورت در امور فقهی از رویه های صحابه

 

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات