b_0_0_0_10_images_heerhru05.jpg

اساس نیوز : محمد آخوند پروانه امام جمعه اهل سنت روستای حصارچه در خطبه های نمازجمعه (10آبان98) با بيان اين مطلب كه همه ما باید تابع اوامر قرآن و پیامبر باشیم و حد و حدود خودمان را بدانیم، خاطر نشان كرد: پيامبر اكرم(ص) فرمود، سوره هود كمر من را خم كرد،‌ اصحاب سوال كردند كدام قسمت از سوره هود باعث شد شما دچار نگراني شويد، رسول اكرم فرمود،‌ آنجايی كه به استقامت و پايداری در برابر اوامر الهی دستور داده شده است.


وی افزود: راستگویی و استقامت باید مستمر باشد، كسي كه مي خواهد در راه خدا استقامت كند مي بايست سختی های اين راه را به جان بخرد و از مصائب و مشكلات نهراسد.

آخوند پروانه ابراز داشت: امروز شاهد هستيم كه مساجد ما خالی از نمازگزار هستند و استقبال از مساجد كم شده است كه علت آن كم شدن روحيه معنويت در ميان مردم به ويژه جوانان است.

امام جمعه اهل سنت روستای حصارچه اظهار داشت: همنشينی با علما باعث مي شود كه انسان مشكلات و مصائبی را كه در راه دينداری وجود دارد تحمل نمايد.

وی افزود: بايد به فكر توشه آخرت باشيم و از دنيا دل بكنيم چرا كه دنيا خواهي از صفات شيطان است.

 آخوند پروانه ابراز داشت: احترام ميان كوچكتر ها و بزرگترها توصيه پيامبر اسلام(ص) است و امروز شاهد اين هستيم كه اين احترام از بين رفته و افراد به راحتی به يكديگر بی احترامی می كنند. بايد از اين كار خود توبه كنيم و به فكر آخرت باشيم.

مطالب مرتبط:

اعطای بورسیه برای حفظ قرآن در مصر

مولوی علی بائی:مسلمانان نباید دست دوستی به سمت کفا

طرح شیطانی...انتقال داعش به فلسطین

امام جمعه اهل سنت کلاله: مسئولین در جهت تامین شغل

فتوای رهبر معنوی داعش در ترکیه درباره زنده سوزانده

فشار بر کاخ سفید برای افشای یک رابطه

ر

ایجاد کمپین اتحاد مسلمانان برای منچستر

استقبال از زائران روس با اهدای قرآن در عربستان/عکس

هشدار یونیسف بدنبال خودکشی کودک پناهنده افغان در ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات