b_300_300_16777215_10_images_htueu6ruihg.jpg

اساس نیوز : رسول آخوندپقه در خطبه های نماز جمعه (10آبان98) در روستای عطا آباد شهرستان آق قلا گفت: قرآن کریم بزرگترین معجزه پیامبر اکرم (ص) است و در قرآن آیات متعددی وجود دارد که معجزه بودن این کتاب الهی را ثابت می کند.

وی با بیان اینکه، یکی از دلایل بر نبوت پیامبران ارئه معجزه از ناحیه پیامبران الهی به پیروان و مردم می باشد، افزود: قرآن کریم بر پیامبر (ص) نازل شد و برای اثبات حقانیت ایشان و دین مبین اسلام به عنوان معجزه جاوید و همیشگی و در تمام دوران ها شناخته شد.
امام جمعه عطا آباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش قرآن در زندگی انسان ها، کتاب آسمانی قرآن را کتاب هدایت و برنامه زندگی برای سعادت بشر، شفابخش و برکت آفرین دانست.
رسول آخوندپقه، ترویج فرهنگ قرآنی را در جامعه لازم و ضروری دانست و افزود: والدین باید در ابتدا با قرآن مانوس شوند و سبک زندگی قرآنی را در زندگی پیاده کنند تا از این طریق، فرزندانشان نیز به سمت قرآن بروند و این سبک را دنبال کنند.
وی تصریح کرد: قرآن روش درست زیستن را به انسان می‌آموزد و برنامه‌ای را که در برگیرنده تمام ابعاد زندگی انسان و تضمین کننده سعادت آن است بیان می کند.

مطالب مرتبط:

گلوبال ریسرچ: آمریکا و عربستان بر علیه یمن در جنگ

مولوی علی بائی :حوزه های علمیه از ارکان جامعه اسلا

داعش در مسیر سقوط

خطیب جمعه اهل سنت پیرهرات اسالم: صدقه دادن از مال

ثبت‌نام اولیه از واجدین شرایط تشرف به حج تمتع امسا

دادگاه عالی هلند مسئولیت کلاه‌آبی‌های این کشور در

فرمانده نیروی هوایی پاکستان : بدون هیچ ملاحظه ای ج

نویسنده عرب: توفان قاطعیت به نتیجه نرسید

"

مسلمانان آلمان؛ بیم‌ها و امیدها

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات