b_300_300_16777215_10_images_htueu6ruihg.jpg

اساس نیوز : رسول آخوندپقه در خطبه های نماز جمعه (10آبان98) در روستای عطا آباد شهرستان آق قلا گفت: قرآن کریم بزرگترین معجزه پیامبر اکرم (ص) است و در قرآن آیات متعددی وجود دارد که معجزه بودن این کتاب الهی را ثابت می کند.

وی با بیان اینکه، یکی از دلایل بر نبوت پیامبران ارئه معجزه از ناحیه پیامبران الهی به پیروان و مردم می باشد، افزود: قرآن کریم بر پیامبر (ص) نازل شد و برای اثبات حقانیت ایشان و دین مبین اسلام به عنوان معجزه جاوید و همیشگی و در تمام دوران ها شناخته شد.
امام جمعه عطا آباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش قرآن در زندگی انسان ها، کتاب آسمانی قرآن را کتاب هدایت و برنامه زندگی برای سعادت بشر، شفابخش و برکت آفرین دانست.
رسول آخوندپقه، ترویج فرهنگ قرآنی را در جامعه لازم و ضروری دانست و افزود: والدین باید در ابتدا با قرآن مانوس شوند و سبک زندگی قرآنی را در زندگی پیاده کنند تا از این طریق، فرزندانشان نیز به سمت قرآن بروند و این سبک را دنبال کنند.
وی تصریح کرد: قرآن روش درست زیستن را به انسان می‌آموزد و برنامه‌ای را که در برگیرنده تمام ابعاد زندگی انسان و تضمین کننده سعادت آن است بیان می کند.

مطالب مرتبط:

زندگی حسنی مبارک دیکتاتور سابق مصر چگونه سپری می ش

رهبر مستعفی اقلیم کردستان عراق دفتر ریاست خود در ا

جنایت جدید صهیونیستها در فلسطین

 

مولانا گرگیج:مسلمانان متاسفانه فریب دشمنان را خورد

مصاحبه ترامپ پسر با خرگوش شکلاتی

خطاب به مسلمانان سنی مذهب

مولانا عبدالحمید:تقوا و اتباع از شریعت اسلام تنها

تعداد هتل‌های اقامتی حجاج ایرانی برای حج تمتع 97 م

نتانیاهو راست می گوید ...

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات