b_0_0_0_10_images_yuytiuti67.jpg


اساس نیوز : ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه های نماز جمعه (3آبان98) سروآباد اظهار داشت: دشمنان برای ضربه زدن به اسلام دست به هر توطئه ای می‌زنند لذا ضرورت دارد مسلمانان برابر نقشه آنها هوشیار و آگاه باشند و فریب شان را نخورند.

وی با بیان اینکه کفار از زمان صدر اسلام تاکنون به روش های مختلف علیه مسلمانان توطئه چینی کرده و تلاش می‌کنند به هر طریقی که شده به اسلام و مسلمین ضربه بزنند، خاطرنشان کرد:‌ خداوند در قرآن کریم خطاب به پیامبرش (ص) می فرماید که آگاه باشید و فریب دشمنان را نخورید چرا که آنها به هر طریقی می خواهند دین و ایمان شما را بگیرند و شما را به دین و آیین خودشان بکشانند.

امام جمعه سروآباد تصریح کرد:‌ امروز در جوامع اسلامی شاهد آن هستیم که دشمنان با انواع توطئه‌های شوم و شیطانی خود در تلاش هستند تا در درون مسلمانان ایجاد تفرقه و اختلاف کنند و مسلمانان را به جان هم بیندازند.

وی اضافه کرد: ایجاد گروهک های تروریستی، افزایش قتل و کشتار در کشورهای اسلامی، اسلام هراسی و اسلام ستیزی نمونه های از توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و مسلمانان جهان است.

امام جمعه سروآباد خاطرنشان کرد: اسلام هراسی توطئه دشمنان برای جلوگیری از گسترش این دین الهی است چرا که گسترش اسلام در جهان موجب وحشت دشمن شده است.

ماموستا حسینی تاکید کرد: تا زمانی که مسلمانان وحدت و یکدلی خود را حفظ کنند و در برابر توطئه های دشمنان آگاه و هوشیار باشند هیچ قدرت و حکومتی نمی تواند به آنها ضربه بزند.

وی گفت: مسلمانان جهان به یقین بدانند که پیروزی نهایی از آن مسلمانان است و این وعده را خداوند متعال در قرآن کریم بشارت داده که حق بر باطل پیروز می شود.

مطالب مرتبط:

توافق آنکارا و تلاویو برای تصویب نهایی به پارلمان

 

گزیده‌ای از سخنان شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در

وقتی یک انسان مسلمان، قدر درخت هم ارزش ندارد!

کشف یک نسخه خطی نادر از قرآن در مسجد«بحیره» مصر

شیخ خالد الجندی : كمبود بانوان قاری؛ معضل امروز ج

افزایش تعداد اماکن افراطی و تروریستی در قرقیزستان

مسجد چوبی بدون استفاده از میخ در بوسنی

مذاکرات محرمانه دفتر طالبان قطر با دولت اسلام آباد

شرط انگلیس برای پیوستن به عملیات آمریکا علیه سوریه

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات