b_0_0_0_10_images_b_0_0_0_10_im2-36-55.jpg

اساس نیوز : آخوند حاج محمد جرجانی در نماز جمعه تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۸ در مصلی اهل سنت شهر تاتار علیا گفت: تربیت فرزند صالح یکی از مهمترین وظیفه والدین است که باید مورد توجه قرار بگیرد و آنها علاوه بر فراهم کردن شرایط مناسب برای رفاه فرزند باید به این امر مهم نیز توجه داشته باشند.

وی با بیان اینکه، خیلی از آداب را باید از همان کودکی به فرزند یاد داد، افزود: مثلا پدر و مادر از همان کودکی باید به فرزند یاد بدهند که غذا خوردن را با نام خدا شروع کنند و همچنین از همان کودکی به او یاد بدهند که نماز بخوانند و روزه بگیرند.
امام جمعه شهر تاتار علیا با بیان اینکه، داشتن فرزند صالح آرزوی هر پدر و مادری است، گفت: فراخواندن فرزندان به سوی نماز و قرآن و رفتارهای خوش و مناسب از روش های داشتن فرزند صالح است و بنابراین مهمترین کار ما در مقابل فرزندانمان تربیت درست آنان است که می تواند آنها را از گمراهی نجات دهد.
آخوند حاج محمد جرجانی تصریح کرد: یکی دیگر از مهمترین کارهای ما یاری کردن فرزندانمان در انتخاب دوست مناسب است، زیرا انتخاب دوست یکی از انتخابات مهم زندگی است که می تواند حسرتی طولانی در زندگی افراد به همراه داشته باشند.

مطالب مرتبط:

احکام روزه داری بر اساس فقه اهل سنت (بخش سوم)

ج

عذرخواهی شبکه پنج سیما از اهل‌سنت

اگر علمی ما را به سوی خداشناسی دعوت کرد، آن علم از

مرد سوری که از دخترانش در عملیات انتحاری استفاده ک

کمپ صلح مذهبی جوانان در میانمار

پیامدهای حمله هسته ای به واشنگتن

کانادا 25 هزار پناهجوی سوری را می پذیرد

خسارات سنگین سیل در ایران

روزهای سیاه داعش در سوریه و عراق

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات