b_0_0_0_10_images_photo_2019-10-01_22-03-19.jpg

اساس نیوز : آخوند مدد آقا هوشمند در نماز جمعه مورخه ۵ مهر ماه ۹۸ در مصلی اهل سنت شهر مرزی اینچه برون با اشاره به احادث قرآن کریم به علائم سعادت و خوشبختی و شقاوت و بدبختی انسان اشاره کرد.

وی با بیان اینکه، انسان در مقابل هر عملی که از ایشان سر می زند باید جوبگوی اعمالش باشد و همواره در اعمال خود خداوند را مد نظر داشته باشد، گفت: انسان هایی که راه راست را می پیمایند سعادتمند هستند، اما اگر اینکه راه باطل را بپیمایند شقاوت و بدبختی گریبانگیر آنها خواهد بود.
امام جمعه اهل سنت اینچه برون با بیان اینکه، امروز راه سعادت و شقاوت برای همه معلوم و مشخص می باشد، تصریح نمود: پس چرا باید امروز برخی از انسانها از راه راست و سعادت گمراه باشند.
آخوند مدد آقا هوشمند با بیان اینکه، لازم و ضروری است که اهل نماز و ذکر و توبه باشیم، گفت: افراد با ایمان، اهل نماز و ذکر و توبه و آمران به معروف و ناهیان از منکر و حامیان نیازمندان، اهل سعادت و خوشبختی هستند.
وی با اشاره به اینکه، تارکان نماز و روزه و کسانی که اعتقادی به روز قیامت ندارند، اهل شقاوت و بدبختی هستند، تصریح نمود: این افراد حلال و حرام را نمی شناسند و راغب دنیا و لذایذ آن می باشند و آنها افرادی هستند که حریص برای کسب مال دنیا هستند.

مطالب مرتبط:

حمایت امارات متحده عربی و اتحادیه عرب از عربستان

مولوی بهزاد فقهی:خدای متعال منشا تمام توانایی هاست

فرصت طلایی «از یک مسلمان سوال کنید» در ماساچوست آم

 

وزیر دارایی تشکیلات خودگردان: فلسطینی ها صلح می خو

 

مشخص شدن زمان استعفای دونالد ترامپ

آزاد سازی شهرک بوتیگ از دست داعش (فیلیپین)

ا

مردمی که از دست داعش فرار کردند

ممنوعیت شماره 77 برای خودروها در ترکمنستان

بیانیه ای هیات علمای ارشد عربستان درباره شبکه الجز

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات