b_0_0_0_10_images_photo_2019-10-01_22-03-19.jpg

اساس نیوز : آخوند مدد آقا هوشمند در نماز جمعه مورخه ۵ مهر ماه ۹۸ در مصلی اهل سنت شهر مرزی اینچه برون با اشاره به احادث قرآن کریم به علائم سعادت و خوشبختی و شقاوت و بدبختی انسان اشاره کرد.

وی با بیان اینکه، انسان در مقابل هر عملی که از ایشان سر می زند باید جوبگوی اعمالش باشد و همواره در اعمال خود خداوند را مد نظر داشته باشد، گفت: انسان هایی که راه راست را می پیمایند سعادتمند هستند، اما اگر اینکه راه باطل را بپیمایند شقاوت و بدبختی گریبانگیر آنها خواهد بود.
امام جمعه اهل سنت اینچه برون با بیان اینکه، امروز راه سعادت و شقاوت برای همه معلوم و مشخص می باشد، تصریح نمود: پس چرا باید امروز برخی از انسانها از راه راست و سعادت گمراه باشند.
آخوند مدد آقا هوشمند با بیان اینکه، لازم و ضروری است که اهل نماز و ذکر و توبه باشیم، گفت: افراد با ایمان، اهل نماز و ذکر و توبه و آمران به معروف و ناهیان از منکر و حامیان نیازمندان، اهل سعادت و خوشبختی هستند.
وی با اشاره به اینکه، تارکان نماز و روزه و کسانی که اعتقادی به روز قیامت ندارند، اهل شقاوت و بدبختی هستند، تصریح نمود: این افراد حلال و حرام را نمی شناسند و راغب دنیا و لذایذ آن می باشند و آنها افرادی هستند که حریص برای کسب مال دنیا هستند.

مطالب مرتبط:

پوتین 15 ژنرال بلند پایه را برکنار کرد

مولوی بهزاد فقهی : باید فلسفه قیام و شهادت امام حس

بازجویی نتانیاهو بخاطر فساد مالی

ا

انتقادات نماینده اورامانات در مجلس خطاب به رئیس جم

کشور لبنان در رأس فهرست گردشگری دینی در جهان

نیروهای هوایی امارات و مصربرای بمباران اهدافی در د

شیخ خلیل افرا : مناقب و فضائل امام حسین علیه السلا

تخریب مساجد، سیاست تازه اسلام‌زدایی چین

ا

روزه‌داری دو بازیکن لیورپول در بازی حساس با بارسلو

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات