b_0_0_0_10_images_b_0_0_0_10_images_0_images_1579830-655x400.jpg

اساس نیوز : مولوی غلام نبی توكلی امام جمعه اهل سنت تايباد در خطبه های نمازجمعه (29شهریور98) ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس در واقع بزرگداشت رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی است. وی افزود: نسل های جدید باید بدانند پدران آنها چگونه از آب و خاک و ناموس این کشور دفاع کردند. تجاوز وحشیانه صدام به خرمشهر، باعث شد تا مردم عزیز ایران در پاسخ به فراخوان امام راحل(ره) به جبهه های غرب و جنوب کشور گسیل شوند و بعد از هشت سال استقامت، حتي يك وجب از خاك كشور عزيزمان جدا نشد

مولوی غلام نبی توكلی گفت: دفاع از کشور آسان نبود و خون های زیادی ریخته شد تا کشور به آبادانی امروز برسد. و امروز وظيفه همه ماست كه از دستاوردهاي اين انقلاب دفاع كنيم.

مولوی توكلی ابراز داشت: دفاع از کشور آسان نبود و خون های زیادی ریخته شد تا کشور به آبادانی امروز برسد. و امروز وظيفه همه ماست كه از دستاوردهاي اين انقلاب دفاع كنيم.

مولوی توکلی در بخش دوم سخنان خود با اشاره به آمار ارائه شده توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان تایباد در خصوص پذیرفته شدگان کنکور ۹۸، گفت: لازم می دانم به مردم شریف تایباد، پذیرفته شدن تعداد زیادی از فرزندان عزیز این خطه پر افتخار در دانشگاه های مختلف کشور بویژه بیش از صد سهمیه دانشگاه فرهنگیان که توسط دانش آموزان ما به دست آمد، تبریک عرض کنم. این یک جهش فوق العاده است، و باید به این عزیزان، پدران و مادرشان، معلمین خدوم آنها و مدیریت آموزش و پرورش تبریک گفت.

امیدواریم سال تحصیلی جدید در کنکور ۹۹ نیز با رتبه های خوب و آمار بهتر به اتمام رسد. برای همه دانش آموزان، معلمان و جامعه آموزش و پرورش طلب موفقیت دارم.

مطالب مرتبط:

ترکیه بورسیه تحصیلی به دانشجویان مسلمان آراکانی اع

سفر ملک سلمان به هامبورگ با "تخت سلطنتی‌"

زمزمه های کودتای نظامی دیگر در ترکيه در سال 2017

 

مسلمانان هدف بیشترین جرایم ناشی از تنفر در کانادا

 

مسلمان نماها و معضلات دنیای اسلام

سباستین گورکا هم از کاخ سفید خداحافظی کرد

شورای عالی مبارزه با "فساد اداری افغانستان" ایجاد

دادگاه عالی پاکستان، صدور مجوز شکار به شاهزادگان ع

ا

کاخ سری پوتين در خارج از روسيه / عکس

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات