b_300_300_16777215_10_images_ghthe.jpg

اساس نیوز : ماموستا سید عبدالقادر حسینی ، امام جمعه اهل سنت سروآباد در خطبه‌های نماز جمعه (29شهریور98) در مسجد جامع سروآباد با تبریک فرا رسیدن بازگشایی مدارس اظهار کرد: سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان و جامعه فرهنگیان و معلمان در هفته آینده آغاز می شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم که امسال برای جامعه آموزش و پرورش سالی پر از موفقیت و پیروزی در عرصه تعلیم و تربیت باشد.

وی توجه به آموزش و پرورش را بسیار مهم و ضروری دانست و افزود: در هر جامعه ای که آموزش و پرورش آن قوی، موفق و توانمند باشد، در مسیر رشد و توسعه قدم بر می دارد.

ماموستا حسینی با بیان اینکه لازمه توسعه پایدار و شکوفایی اقتصاد هر جامعه ای داشتن نظام تعلیم و تربیت موفق و پویا است، اضافه کرد: زیربنای همه آموزش‌های جامعه از سیاست و اقتصاد تا فرهنگی و اجتماعی گرفته در گرو نیروهای ماهر و تحصیل کرده آموزش و پرورش است.

وی مسلمانان را به تقوای الهی سفارش کرد و گفت: تقوای الهی سعادت دنیوی و اخروی را برای مسلمانان فراهم می کند و باعث می شود مسلمانان در برابر توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان شجاع و دلیر باشند و تسلیم جهان کفر نشوند.

وی در ادامه با تبریک فرا رسیدن ۳۱ شهریور هفته گرامیداشت دفاع مقدس اظهار داشت: ملت غیور ایران اسلامی بعد از آنکه رژیم منحوس پهلوی را شکست داد یکباره با هجوم گسترده دشمنان مواجه شد.

وی افزود: انقلاب نوپای ایران در آن زمان بدون تجهیزات و سلاح جنگی و تنها بر تکیه بر خداوند متعال و رزمندگان غیور و شجاع در برابر تمام دشمنان انقلاب ایستادگی کرد و بعد از هشت سال مقاومت به پیروزی رسید و این عزت و افتخار برای همیشه در تاریخ ماندگار شد.

مطالب مرتبط:

شرط بشار اسد برای عفو عناصر مسلح

دونالد ترامپ مبارزه با افراط گرایی را به «اسلام» خ

دین گریزی،ریشه ها و واقعیت های عصر جدید

ترامپ: رفتار سیاسی دولت اوباما به پیدایش داعش کمک

ا

حمله جنگنده‌های اسرائیلی به شمال نوار غزه

امام جمعه اهل سنت بالاده اسالم: دشمنی آشکار آمریکا

احتمال ارتباط ترور کندی با سوء قصد به جان کاسترو د

جایزه حقوق بشر اسلامی به مفتی اعظم سوریه اعطا شد

بشار اسد دچار سكته مغزى شده است !

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات