b_300_300_16777215_10_images_ghthe.jpg

اساس نیوز : ماموستا سید عبدالقادر حسینی ، امام جمعه اهل سنت سروآباد در خطبه‌های نماز جمعه (29شهریور98) در مسجد جامع سروآباد با تبریک فرا رسیدن بازگشایی مدارس اظهار کرد: سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان و جامعه فرهنگیان و معلمان در هفته آینده آغاز می شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم که امسال برای جامعه آموزش و پرورش سالی پر از موفقیت و پیروزی در عرصه تعلیم و تربیت باشد.

وی توجه به آموزش و پرورش را بسیار مهم و ضروری دانست و افزود: در هر جامعه ای که آموزش و پرورش آن قوی، موفق و توانمند باشد، در مسیر رشد و توسعه قدم بر می دارد.

ماموستا حسینی با بیان اینکه لازمه توسعه پایدار و شکوفایی اقتصاد هر جامعه ای داشتن نظام تعلیم و تربیت موفق و پویا است، اضافه کرد: زیربنای همه آموزش‌های جامعه از سیاست و اقتصاد تا فرهنگی و اجتماعی گرفته در گرو نیروهای ماهر و تحصیل کرده آموزش و پرورش است.

وی مسلمانان را به تقوای الهی سفارش کرد و گفت: تقوای الهی سعادت دنیوی و اخروی را برای مسلمانان فراهم می کند و باعث می شود مسلمانان در برابر توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان شجاع و دلیر باشند و تسلیم جهان کفر نشوند.

وی در ادامه با تبریک فرا رسیدن ۳۱ شهریور هفته گرامیداشت دفاع مقدس اظهار داشت: ملت غیور ایران اسلامی بعد از آنکه رژیم منحوس پهلوی را شکست داد یکباره با هجوم گسترده دشمنان مواجه شد.

وی افزود: انقلاب نوپای ایران در آن زمان بدون تجهیزات و سلاح جنگی و تنها بر تکیه بر خداوند متعال و رزمندگان غیور و شجاع در برابر تمام دشمنان انقلاب ایستادگی کرد و بعد از هشت سال مقاومت به پیروزی رسید و این عزت و افتخار برای همیشه در تاریخ ماندگار شد.

مطالب مرتبط:

دیوان عالی پاکستان براجرای سرشماری عمومی توسط دولت

ا

ابوبکر البغدادی کنترل خود را بر داعش از دست داده ا

نماینده اسلام ستیز هلندی به انتشار عکس جعلی علیه م

ا

فشار مقامات ترکیه بر پلیس اسکاتلند برای دستگیری هو

ا

قایقی حامل 31 مسافر و 28 توریست در آب‌های مالزی نا

عرضه ترجمه قرآن به شش زبان جدید در مسجدالنبی(ص)

 

نصب پرچم ترکیه بر فراز ساختمان کنسولگری هلند در اس

 

نقدی بر ترور عقیده در شبکه های ماهواره ای منتسب به

 

شورای عالی صلح افغانستان : هرگز از طالبان تسلیم شد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات