b_0_0_0_10_images_139428915_191839559aabea.jpg

اساس نیوز :استاندار کردستان گفت: توقعی که مردم کردستان از رئیس‌جمهور دارند استفاده از نیروهای توانمند کُرد اهل‌سنت در انتصابات ملی است.

بهمن مرادنیا در دیدار با معاون حقوقی ارتباطات و پیگیری اجرای قانون اساسی رئیس‌ جمهور اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌ها در استان زمینه حضور سرمایه‌گذاران و گردشگران در کردستان را فراهم می‌کند.

وی یادآوری اینکه کردستان از سال‌های قبل از عقب‌ماندگی‌های زیرساختی به‌ویژه در حوزه راه، پرواز و راه‌آهن رنج برده، افزود: توسعه زیرساخت‌ها توقع و خواسته مردم و نیاز و لازمه استان برای قرار گرفتن در مسیر توسعه است.

استاندار کردستان با اشاره به برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی از جمله کنگره مشاهیر کُرد و جشنوار تئاتر خیابانی مریوان، این برنامه‌ها را گام موثری در معرفی استان و جلب گردشگران داخلی و خارجی عنوان کرد.

وی با قدردانی از رئیس جمهور و هیئت دولت که در شرایط سخت اقتصادی کشور توجه ویژه‌ای به کردستان داشته‌اند، از تابوشکنی انتصاب مدیران بومی و اهل‌سنت در استان به‌عنوان گام مهمی در ایجاد رضایت‌مندی در مردم نام برد و گفت: توقعی که مردم کردستان از روحانی دارند استفاده از نیروهای توانمند کُرد اهل‌سنت در انتصابات ملی است.

مطالب مرتبط:

برگزاری جشن صد سالگی تاسیس گروه جمعیت علمای اسلام

آغاز رسیدگی به‌ شکایت 5 هزار ایزدی از سوی قوه‌ قضا

ا

مشاور ارشد دونالدترامپ تهدید به مرگ شد

ب

افزایش آمار کودکان قربانی قحطی در نواز شریف

گشودن اولین گور قربانیان اسپایکر در تکریت

ترکیه: در صورت عدم خروج تروریستها از منبج، وارد عم

سرقت اسناد فوق‌العاده محرمانه از داخل خودروی فرمان

ترامپ:عربستان و سایر کشورهای ثروتمند باید هزینه حض

شیخ احمد الطیب:در قدس یک سنگ هم برای یهودی ها وجود

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات