b_0_0_0_10_images_139428915_191839559aabea.jpg

اساس نیوز :استاندار کردستان گفت: توقعی که مردم کردستان از رئیس‌جمهور دارند استفاده از نیروهای توانمند کُرد اهل‌سنت در انتصابات ملی است.

بهمن مرادنیا در دیدار با معاون حقوقی ارتباطات و پیگیری اجرای قانون اساسی رئیس‌ جمهور اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌ها در استان زمینه حضور سرمایه‌گذاران و گردشگران در کردستان را فراهم می‌کند.

وی یادآوری اینکه کردستان از سال‌های قبل از عقب‌ماندگی‌های زیرساختی به‌ویژه در حوزه راه، پرواز و راه‌آهن رنج برده، افزود: توسعه زیرساخت‌ها توقع و خواسته مردم و نیاز و لازمه استان برای قرار گرفتن در مسیر توسعه است.

استاندار کردستان با اشاره به برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی از جمله کنگره مشاهیر کُرد و جشنوار تئاتر خیابانی مریوان، این برنامه‌ها را گام موثری در معرفی استان و جلب گردشگران داخلی و خارجی عنوان کرد.

وی با قدردانی از رئیس جمهور و هیئت دولت که در شرایط سخت اقتصادی کشور توجه ویژه‌ای به کردستان داشته‌اند، از تابوشکنی انتصاب مدیران بومی و اهل‌سنت در استان به‌عنوان گام مهمی در ایجاد رضایت‌مندی در مردم نام برد و گفت: توقعی که مردم کردستان از روحانی دارند استفاده از نیروهای توانمند کُرد اهل‌سنت در انتصابات ملی است.

مطالب مرتبط:

روزه داری دانش آموزان در ساعات تحصیلی ماه مبارک رم

مبارزه با افراط در دستور کار 13 نشست شورای ضد ترور

یونیسف از کشتار کودکان سوری ابراز تاسف کرد

تداوم هزینه سازی جریان تکفیر برای دنیای اسلام

دغدغه مشترک علمای اهل سنت؛هوشیاری و آگاهی جوانان م

همکاری سه جانبه ترکیه – روسیه و ایران در مبارزه با

ترامپ:سلاح ما نباید دست افرادی باشد که استفاده از

دکتر فرمانیان: ارتباط موثر علمای شیعه و سنی باعث ر

سقوط یک هواپیما در فرانسه و کشته شدن همه 148 سرنشی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات