b_0_0_0_10_images_2222265-655x400.jpg

اساس نیوز : دكتر حسين جامي الاحمدی گفت: شخصی که مسئولیتی را قبول می کند در اصل خادم مردم است و مراجعه کنندگان ارباب آنها هستند که برای آنها زمینه صواب مهیا می کنند.

خطيب  نمازجمعه (25مرداد98)تربت جام با اشاره به اينكه بندگان خدا باید خالق خود را بشناسند و در زندگی خود به او اعتماد کنند اظهار داشت: اين همه نعمتي كه خداوند به ما داده است ناشي از رحمت خداست و ما بايد قدردان آن باشيم.

وي افزود: هیچ مخلوقی و هیچ مسئولی حق ندارد به دیگران فخر بفروشد. هیچ کس حق ندارد که زیردستان خود را معطل نگهدارد. وقتی که ارباب رجوعی برای حل مشکل خود به مسئولی مراجعه می کند وظیفه آن مسئول ایجاب میکند که با دقت و در اولین فرصت برای برطرف کردن مشکل مراجعه کننده اقدام کند و کارش را راه اندازی نماید.

جامي الاحمدي گفت: شخصی که مسئولیتی را قبول می کند در اصل خادم مردم است و مراجعه کنندگان ارباب آنها هستند که برای آنها زمینه صواب مهیا می کنند.

خطيب جمعه اهل سنت تربت جام در ادامه با اشاره به ايام حج بيان داشت: حج یک عبادت است برای خود سازی انسانها و حجاج باید حرمت حج را نگه دارند و حج ابراهیمی به جا آورند.

وي افزود: جهان ما یا حق محور است یا تکلیف محور. خداوند در این جهان وظایفی را برای انسانها مشخص نموده است و حقوقی را معین کرده که باید به این نکات توجه شود و در دستور کار قرار گیرد تا جامعه ای سالم داشته باشیم. به حقوق دیگرآن احترام بگذاریم. حق شهروندی را رعایت کنیم. حقوق بزرگان را محترم دانسته وبه هیچ کس ظلم نکنیم.

جامي الاحمدي ابراز داشت: انسانها در نزد یکدیگر حقوق متفاوت دارند. هرگز نسبت و مقام و اصل و نسب برتری کسی بر دیگری نیست و همه نزد خداوند یکسان هستند.

مطالب مرتبط:

نوجوان چابهاری و استعدادی قربانی فقر و بی توجهی

اسلام ستیزی به شیوۀ خاخام افراطی بارسلون

تصاویر چادرهای آب گرفته زلزله زدگان سرپل ذهاب

مسدود شدن حساب های اینستاگرام و فیس بوک ، رمضان قد

طومار مسلمانان انگلیس به کامرون

ه

۳۴۰ میلیارد دلار ارز و سرمایه‌گذاری خارجی ذخیره دا

اعدام سه تروریست با حکم دادگاه نظامی پاکستان

داعش 8 تن از اعضای خود را خفه کرد !

حال و هوای رسول الله در دهه آخر رمضان

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات