b_0_0_0_10_images_5245656465.jpg

اساس نیوز : استاندار کردستان بعد از ظهر یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار داشت: با تاکید بر لزوم همکاری با رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار داشت: مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی همکاری لازم را با رئیس جوان ، بومی و اهل سنت  دانشگاه علوم پزشکی کردستان داشته باشند.

بهمن مراد نیا با اشاره به نبود بیمارستان تخصصی زنان در استان افزود: این موضوع یکی دیگر از مشکلات موجود در استان  و ایجاد یک بیمارستان تخصصی ویژه زنان یکی از مطالبات جامعه زنان استان است که امید داریم این مهم نیز مود توجه مسئولان کشوری قرار گیرد.

مراد نیا ادامه داد: نبود جراح قلب و همچنین متخصص در برخی از رشته های پزشکی خلاء دیگری است که درحوزه درمان استان به وضوح دیده می شود و باید با اختصاص مشوق های لازم زمینه حضور متخصصان و ماندگاری آنان در استان فراهم شود ضمن اینکه از پزشکان استان نیز انتظار می رود به سمت کسب تخصص تلاش کنند.

وی با بیان وجود زمینه های لازم توریسم درمانی در استان گفت: همسایگی و ارتباط این استان با اقلیم کردستان عراق بهترین ظرفیت برای توسعه گردشگری سلامت به شمار می رود اما مشکل موجود در این زمینه کمبود امکانات درمانی در این استان نسبت به سایر استان های کشور است و  تقویت این حوزه کمک شایانی به اقتصاد استان می کند.

در پایان این مراسم  وحید یوسفی نژاد به عنوان رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان معرفی و از زحمات سیامک واحدی تقدیر شد.

 

مطالب مرتبط:

آتش‌سوزی در مسجد «آچه» اندونزی

مولوی عبدالکریم علی بائی :دولت های اسلامی باید از

برقراری عدالت اسلامی باعث استحکام بیشتر نظام اسلام

طالبان : در صورت اعدام اعضای طالبان این گروه انتقا

ثبت نام از مسلمانان انگلیس جهت پذیرش کودکان بی سرپ

احتمال فرار داعشی ها به عربستان

ازدواجی پر سود برای اقتصاد

امام جمعه اهل سنت زاهدان: مسلمانان لحظات معنوی حج

اعلام ممنوعیت واردات کالا های ایرانی به عربستان

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات