b_0_0_0_10_images_m0543278olana-sadat1205ifetr-95.jpg

اساس نیوز : امام جمعه اهل سنت سراوان از دعوت شدگان به ضیافت افطاری ریاست جمهوری و نشست با علما و اندیشمندان اهل سنت ، در این مراسم حضور نیافت.

مولانا ساداتی مدیر دارالعلوم و  امام جمعه اهلسنت سراوان در سیستان و بلوچستان طی گفتگو با "ندای سنت" در پاسخی کوتاه از عدم شرکت خود در ضیافت افطاری رئیس جمهوری که در تهران برگزار شد ، گفتند:
جواب این است رئیس جمهوری که نتوانست یک مشاور از اهل سنت برای خود برگزیند و نتوانست از خواسته های متعدد اهلسنت حتی یک خواسته را عملی نماید و نیز با توجه به مشکلات مردم و عملی نکردن وعده های داده شده ؛ اگرچه شرکت و عدم شرکت اینجانب برای ایشان تاثیری ندارد اما وجدانم اجازه نداد در چنین ضیافت افطاری شرکت کنم.

مطالب مرتبط:

افشای اسناد سری داعش

 

مولانا توکلی :پیامبر خدا محتکران را لعنت کرده است

رئیس جمهوری چچن : مسلمانان میانمار به حمایت سیاسی

برای حل مشکلات اقتصادی «تدبیری عاجل و جامع»‌ اندیش

مولانا احراری:برنامه سخنرانی های نماز جمعه اهل سن

نگرانی قزاقها ازسطح پایین دانش مذهبی امامان جماعت

 

توافق جدید 49 ساله بین روسیه و سوریه

ا

عید قربان و حسرت عیدهای قدیم

جنجالی که «مهدکودک های اسلامی» در اتریش به پا کرده

دیدگاه‌ها   
عرفان
0 #2 عرفان 1398-03-13 18:27
بسم الله الرحمن الرحیم
من یک شیعه هستم و ما هم از دست ایشان ناراضی ولی چرا مولوی عزیز فقط در خواست های اهل سنت را باید ببیند مگر ما برادر های ایمانی او نیستیم.
با تشکر
سراواني
0 #1 سراواني 1398-02-28 20:13
ايشان در جلسه افطاري اصلا" از سمت كادر رئيس جمهور دعوت نشده و بدين جهت بر عليه انها جبهه گرفته و در ثاني به گفته اهل سنت ايشان يك قدم هم به خير اهل سنت سراوان بر نمي دارد و هرگز همراهي نمي كند .
پ.ن: بنظر من این برادرمان در مورد مولانا ساداتی قدری بی انصافی کرده اند.ایشان از علمای بزرگوار و دلسوز اهل سنت است .گلایه های ایشان از شرکت در مراسم افطار رئیس جمهور معطوف به کم اثر بودن این گونه مراسم ها در احقاق حقوق حقه اهل سنت ایران است.
نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات