b_300_300_16777215_10_images_54654678656354.jpg

اساس نیوز:  مدرس حوزه علمیه احناف خواف در بیانات نماز جمعه اهل سنت این شهر خاطرنشان کرد: بدانیم باید در مقابل نعمات الهی سپاسگزار باشیم و به آن مغرور نگردیم، زیرا اگر خشم خدا بالا گیرد همه آدم‌ها چه خوب و چه بد را گرفتار می‌سازد.


به گزارش خبرنگار اساس نیوز  مولوی گل محمد منصوری گفت: انسان‌های خوب به این دلیل گرفتار عذاب می‌شوند که از امر به معروف و نهی از منکر دست کشیدند و جلوى فسادها را نمی‌گرفتند. لازم است امر به معروف و نهی از منکر را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی افزود: بدانیم چراغ ظالم و شرک و باطل چند روزی دوام نمی‌آورد. وجه اشتراک همه کسانی که طغیان کردند و حق بندگان خدا را ندادند و بر روی کره خاکی فساد کردند این است که خدای متعال عذابی را برای آنان فرستاد.

باریتعالی به مردم سبأ بسیار نعمت داد و فرمود شاکر خدا باشید. شهر شما شهر آبادی است، اما آنها نافرمانی کردند و به فرمان خدا پشت کردند و الله متعال بر آنان سيل ويرانگري فرستاد و باغ‌ها را به باغ درختان بدمزه و تلخ تبدیل کرد. این هشدار ما برای کسانی است که نافرمانی کردند. اگر کفر ورزیدیم و در محافل ما بی‌حجابی بود و امر به معروف نکردیم خداوند بسی فرصت می‌دهد که اگر برنگردیم سرانجام عذاب خود را فرو می‌فرستد.

مدرس حوزه علمیه احناف خواف در زمینه همایش دانش‌آموختگی طلاب حوزه علمیه احناف خواف خاطرنشان کرد: انشاءالله روز پنج شنبه 5 اردیبهشت 98، مردم دیندار خواف میزبان جلسه‌ای خواهند بود که مهمانانی از اکثر نقاط برای تجلیل از مقام فاخر قرآن و سنت رسول اکرم صلی الله علیه و آله وسلم حضور پیدا خواهند کرد و این افتخار نصیب شهر ما شده است. شما مردم هوشیار و عزيز، با دينداری و دیانت خود همانطور که در مراسمات مختلف دینی حضور فعال داشته‌اید ان‌شاءالله حضور فعال داشته باشید تا به لطف خداوند سربلند بیرون بياييم.

مولوی منصوری تاکید کرد: برای برگزاری این همایش از ماهها پیش با جلسات متوالی‌ای که برگزار گردید، به این نتیجه رسیدند که این همایش برپا شود؛ لذا امیدواریم که همه ما در این زمینه همت بالایی داشته باشیم. مردم خواف فرزندان معنوی مولانا شمس الدین مطهری(رحمه الله) هستند و هر تلاشی برای شادی روح این بزرگوار انجام دهید.  به امید خدا روز پنج شنبه اول وقت حضور داشته باشیم و نظم و انضباط را به طریق احسن برگزار کنیم تا مهمانان با خاطره‌ای خوش برگردند.

مطالب مرتبط:

کنترل کامل شهر داریا به دست ارتش سوریه افتاد+فیلم

واکنش آلمان به تصمیم غافلگیرکننده ترزامی

جابی واریک ادعای ترامپ در زمینه مبارزه با داعش را

اردوغان:وزیر اطلاعات عربستان از صدای ضبط شده قتل خ

خشونت نژاد پرستانه علیه دانشجویان مسلمان در استرال

ب

چین استفاده از روبند در منطقه مسلمان نشین این کشور

توهین بازیکنان عربستانی به سانحه سقوط هواپیما در ا

محکومیت تهاجم موشکی آمریکا به سوریه توسط مولانا مط

داعش می‌خواهد شهر رقه را غرق کند

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات