b_0_0_0_10_images_5656566650121.jpg

اساس نیوز:حاج ماموستا قادری در جلسه ای که با جمعی از مسئولان شهرستان، ائمۀ جمعه و جماعت، اعضای شورهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران شهرستان پاوه برگزار شد، به تصمیم اخیر ترامپ معرفی سپاه پاسداران بعنوان سازمانی تروریستی اشاره کردند و ضمن تشکر و تقدیر از سایر نیروهای مسلح کشور، گفتند: ما از بدو تأسیس سپاه این ارگان را حافظ انقلاب، نگهبان ایران و مایۀ عزت، امنیت، قوت، قدرت و مباهات دانسته و ضمن اعلام اینکه همه ما پاسداریم، در پشتیبانی از سپاه کوتاه نخواهیم آمد.

به گزارش اساس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه پاوه  حاج ماموستا ملا قادر قادری در جلسه ای که با جمعی از مسئولان شهرستان، ائمۀ جمعه و جماعت، اعضای شورهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران شهرستان پاوه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، به مصیب طوفان و سیل در آغاز سال 98 اشاره کردند و گفتند: همه شاهد بودیم در آغاز بهار طبیعت سیل و طوفان چندین استان را گرفتار و ده ها شهرستان و صدها روستا دچار بحران و در نتیجه آن ۷۷ نفر از هموطنانمان بخ رحمت یزدان رفته و میلیاردها دلار به منازل، اموال و اراضی و مایملک مردم ضرر وارد شد.

ایشان افزودند: ما به عنوان مسلمان و ایرانی به مصداق حدیث « الْمُؤْمنُ للْمُؤْمِن كَالْبُنْيَانِ يَشدُّ بعْضُهُ بَعْضاً» باید در کنار هم باشیم و برای دستگیری و همیاری برادران و خواهران گرفتار سیل دست همت بالا بزنیم و به اندازه سهم خود برای آنها قدم برداریم.

حاج ماموستا قادری با اشاره به آیات ۳ و ۴ سورۀ انفال « الَّذِينَ يُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ يُنفِقُونَ - أُولَٰئِكَ هُمُ الْمُؤْمِنُونَ حَقًّا» خاطرنشان کردند: خداوند در این آیه به اهل نماز و انفاق می فرماید: کسانی که اهل نمازند و از رزق و درآمدی که به آنها عطا کرده ایم، قسمتی را به مردم می بخشند در نزد خدای تبارک و تعالی مؤمنان به حق هستند.

 ایشان با بیان اینکه توقع این است کمک های آبرومندانه ای برای مردم سیلزده کشور جمع آوری شود، خاطرنشان کردند: این کمک ها قبل از اینکه به نام اداره وارگان و سازمان و یا شخص خاصی باشد ، به نام خیرین شهرستان پاوه است .

امام‌جمعۀ پاوه به چگونگی جمع آوری کمک های مردم در روستاها اشاره نموده و گفتند: تصمیم برآن است در هر روستا روحانی محل، دهیار، شورا و پایگاه مقاومت بسیج دست به دست هم داده و پول نقد و اجناس را جمع آوری و تحویل بخشدار مرکزی دهند تا بعد از آنکه مبالغ لازم جمع شد، کاروانی آبرومند آماده و با شرکت بعضی از ارگانها از جمله هلال احمر، کمیته امداد، ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مردم شهرستان پاوه به مناطق سیلزده ارسال گردد.

حاج ماموستا ملاقادر قادری در بخش دوم سخنان خود به تصمیم اخیر ترامپ معرفی سپاه پاسداران بعنوان سازمانی تروریستی اشاره کردند و گفتند: دو روز پیش رئیس جمهور جاهل آمریکا در تصمیمی عجولانه و جاهلانه به دنیا اعلام کرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزو سازمانهای تروریستی است.

امام‌جمعۀ پاوه افزودند: در طول تاریخ هر گز چنین تصمیم غلطی گرفته نشده است که یک نفر شاخه ای از یک دولت را تروریست اعلام کند چرا که این بدان معنی است همه مردم آن کشور تروریست هستند.

 ایشان در ادامه ضمن محکوم کردن این عمل گفتند: ما بعنوان مرزداران اورامانات و پاوه این تصمیم را تصمیمی جاهلانه و غیر قانونی می دانیم و به شدت آن را محکوم می کنیم.

ایشان ضمن تشکر و تقدیر از سایر نیروهای مسلح کشور، گفتند: ما از بدو تأسیس سپاه این ارگان را حافظ انقلاب، نگهبان ایران و مایۀ عزت، امنیت، قوت، قدرت و مباهات دانسته و ضمن اعلام اینکه همه ما پاسداریم، در پشتیبانی از سپاه کوتاه نخواهیم آمد.

امام‌جمعۀ پاوه جسارت و شجاعت سپاه پاسداران را باعث چنین تصمیم نابخردانه ای دانستند و گفتند: بدون تردید شجاعت، قاطعیت و جسارت سپاه باعث شده که آمریکا این تصمیم نابخردانه را گرفته است.

ایشان با اشاره به اینکه تمام تصمیم های ترامپ در طول ۳ سال ریاست جمهوریش، نه به نفع مردم  امریکا و نه به نفع مسلمانان بوده است ، گفتند: اروپا حاضر نشد بعد از خروج آمریکا از برجام با ترامپ همراهی کند؛ همچنین تصمیم ترامپ در معرفی بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرایل هم تصمیمی غلط بود که خشم مسلمانان را برانگیخت؛ اخیراً هم خیلی راحت اعلام کرد که بلندیهای جولان سوریه، خاک اسرائیل است که حتی اعراب مخلص امریکا هم این قضیه را قبول نکرده و آن را محکوم کردند.

ماموستا قادری تصمیم رئیس جمهور آمریکا در قراردادن سپاه در لیست سازمانهای تروریستی را به نفع ایران و خصوصا سپاه دانستند و گفتند: این تصمیم اتحاد، وحدت و برادری را در کشور بیشتر و سپاه را از هر زمان محبوب تر خواهد نمود.

 

مطالب مرتبط:

لوپن برنامه ای برای ممانعت از ورود مسلمانان به فرا

بدهی میلیاردی عربستان با وجود توافق سازمان اوپک

ا

جدال بر سر لباس شنای اسلامی و غیر اسلامی زنان درفر

دولت دانمارک مستمری ماهانه اتباع داعشی خود را قطع

ب

آمریکا، انگلیس و فرانسه از 2 گروه در سوریه حمایت ک

ترکیه؛ تنها برندۀ سقوط هواپیمای روسی؟!

شرکت در انتخابات امری ملی و شرعی است

 

تبادل آتش در مرزهای ترکیه و سوریه

توضیحات پدر عامل حمله تروریستی در اسپانیا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات