b_0_0_0_10_images_49907431_385580332009395_4026901241923629671_n.jpg

اساس نیوز : شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در همایش مشترک دانش‌آموختگی مدارس دینی مظهرالعلوم "سرسوره" و بدرالعلوم "پسکوه"- از توابع شهرستان سیب‌وسوران-، سپاه پاسداران را «یک ارگان انقلابی و برخاسته از مردم» دانستند و اقدام آمریکا را درخصوص قرار دادن این ارگان در لیست «گروه‌های تروریستی» محکوم کردند.


اساس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان، شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در این همایش خاطرنشان کردند: امروز سوم شعبان مصادف است با «روز پاسدار». بنده این روز را به عزیزان سپاه پاسداران تبریک می‌گویم.

مولانا عبدالحمید در ادامه اظهار داشتند: سپاه یک ارگان انقلابی و برخاسته از ملت و مردم است. سپاه پاسداران هشت سال از تمامیت ارضی ما دفاع کرد و در این راه شهید داد. سپاه پاسداران امروز به یک قدرت بزرگ تبدیل شده است.

امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان با اشاره به قرارگرفتن سپاه پاسداران در لیست «گروه‌های تروریستی» از سوی آمریکا، خاطرنشان کردند: ما این اقدام آمریکا را که تمام ارگان سپاه را به‌صورت مجموعی و کلی تحریم کرده و جزو «گروه‌های تروریستی» قرار داده است، به شدت محکوم می‌کنیم. آمریکایی‌ها نباید این کار را می‌کردند.

ایشان ادامه دادند: بهترین راه «گفتمان» است و آمریکایی‌ها هم باید با گفتمان مشکلات و مسائل‌شان را حل کنند. افزایش تحریم و تنش به نفع ملت ایران و تمام ملت‌های منطقه که از یکدیگر سود می‌برند نیست. تمام ملت‌ها از تحریم ایران توسط آمریکا متضرر شده‌اند.

مطالب مرتبط:

داعش 8 عراقی را در قفس غرق کرد

یک نماینده مجلس افغانستان در انفجاری در کابل کشته

نیروهای نظامی افغانستان منطقه کلیدی «قندوز» را تصر

ن

مساجد نیوزیلند روز جمعه به روی همه باز می شود

هر کشوری در مواجهه با داعش چه عکس العملی از خود نش

اسرائیل :به مراکز سپاه و حزب الله در سوریه حمله کر

کُردها چشم انتظار حمایت دونالد ترامپ هستند

ماموستا قادری : حمله هواپیماهای رژیم اشغالگر قدس ب

هلاکت یکی دیگر از فرماندهان چچنی داعش

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات