b_0_0_0_10_images_49907431_385580332009395_4026901241923629671_n.jpg

اساس نیوز : شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در همایش مشترک دانش‌آموختگی مدارس دینی مظهرالعلوم "سرسوره" و بدرالعلوم "پسکوه"- از توابع شهرستان سیب‌وسوران-، سپاه پاسداران را «یک ارگان انقلابی و برخاسته از مردم» دانستند و اقدام آمریکا را درخصوص قرار دادن این ارگان در لیست «گروه‌های تروریستی» محکوم کردند.


اساس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان، شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در این همایش خاطرنشان کردند: امروز سوم شعبان مصادف است با «روز پاسدار». بنده این روز را به عزیزان سپاه پاسداران تبریک می‌گویم.

مولانا عبدالحمید در ادامه اظهار داشتند: سپاه یک ارگان انقلابی و برخاسته از ملت و مردم است. سپاه پاسداران هشت سال از تمامیت ارضی ما دفاع کرد و در این راه شهید داد. سپاه پاسداران امروز به یک قدرت بزرگ تبدیل شده است.

امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان با اشاره به قرارگرفتن سپاه پاسداران در لیست «گروه‌های تروریستی» از سوی آمریکا، خاطرنشان کردند: ما این اقدام آمریکا را که تمام ارگان سپاه را به‌صورت مجموعی و کلی تحریم کرده و جزو «گروه‌های تروریستی» قرار داده است، به شدت محکوم می‌کنیم. آمریکایی‌ها نباید این کار را می‌کردند.

ایشان ادامه دادند: بهترین راه «گفتمان» است و آمریکایی‌ها هم باید با گفتمان مشکلات و مسائل‌شان را حل کنند. افزایش تحریم و تنش به نفع ملت ایران و تمام ملت‌های منطقه که از یکدیگر سود می‌برند نیست. تمام ملت‌ها از تحریم ایران توسط آمریکا متضرر شده‌اند.

مطالب مرتبط:

امیر قطر: گویا نظام بین‌الملل، نظام جنگل است

نخستین سفیر فلسطین در «عشق‌آباد» آغاز به کار کرد

 

بسته پیشنهادی دی میستورا برای حل بحران سوریه

اوباما در سخنرانی خداحافظی: آمریکا هنوز شاهد نژاد

فعالیت جنگجویان حزب اسلامی و عدم حاکمیت دولت در شم

طرح مرکز اسلامی فلوریدا برای آشنایی عموم مردم با ا

آخوند یزدانی :منشاء اقدامات تروریستی صهیونیست ها ه

مسعود بارزانی: هرگز رئیس کردستان مستقل نخواهم شد!

عذرخواهی پاپ فرانسیس از مسلمانان روهینگیا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز