b_0_0_0_10_images_94329290.jpg

اساس نیوز: دشمنان اسلام و قرآن کریم که خود را درمقابل این دین الهی شکست خورده می بینند وهرروز شاهد پیشرفت اسلام دراروپا وغرب می باشند .


این جنایتکاران می خواهند تا با ایجاد اختلاف، ترور وکشتارمسلمانان  و نمازگزاران  بی گناه جلوی این پیشرفت را بگیرند. دشمنان دین هرروز با طرح وبرنامه ریزی کارهای غیرانسانی و غیراخلاقی درصدد بد نام نمودن اسلام و ازبین بردن این دین الهی و مسلمانان هستند. این جنایتکاران که خود عامل اصلی ترویج و آموزش تروریست و عدم رعایت حقوق بشر می باشند و هرروز با انجام اعمال تروریستی جنایت  تازه ای را درجهان به نمایش می گذارند .
کشورهای به اصطلاح پیشرفته با ایجاد یک مصونیت کذایی درراستای عدم تحمل مخالف در دموکراسی غربی باعث  به رخداد  چنین جنایتهای هولناکی می شوند .


این جنایتکاران با برنامه ریزی قبلی واجیرنمودن و آموزش تروریست ها می خواهند به اهداف شوم خود که تسلط برمنطقه است برسند. آنها این بار درکشور نیوزیلند و درشهر"کرایست چرچ" با حمله به نمازگزاران جمعه  درمسجدالنور و مسجدی دیگر درمحله  لینوود  بیش از ۵۰ نمازگزار بی دفاع راشهید و تعداد زیادی رامجروح  کردند. بدون شک این عمل وحشیانه باعث رنج و ناراحتی شدید مسلمانان و مردم دنیا گردیده است .
لذا این جنایت هولناک و وحشیانه وغیرانسانی را محکوم نموده و اعلام می کنیم  حمله به عبادتگاه مسلمانان و جلوگیری از برپایی نماز وکشتارنمازگزاران بی گناه  در واقع حمله به تمام بشریت است.


نژادپرستی، نفرت و دیوانگی که شیوه رئیس جمهور مجنون آمریکا ترامپ بی عقل می باشد باعث بوجود آمدن چنین حملات وحشیانه ای می شود. این چنین اقداماتی انعکاس حملات هدفمند اروپا وغرب برعلیه اسلام است. لذا هراقدام  تروریستی درهرجا وهرمکان و توسط هرکس و به هربهانه و انگیزه ای که  صورت بگیرد باید ازسوی همه دولت ها محکوم شود.
دولتها نباید اجازه ندهند تا جریان ها، افکار نژاد پرستانه واسلام ستیزانه امنیت وآرامش شهروندان وکشورها را به مخاطره بیندازد.از کلیه مسوولین نظام اسلامی انتظارمی رود  با اتخاذ موضع  مقتدر از دولت نیوزیلند بخواهند تا عاملان این جنایت هولناک را به اشد مجازات برسانند.

مطالب مرتبط:

«گلاب منگل» والی ننگرهار و مشاور رئیس جمهور افغانس

تهدید نخست وزیر نیوزیلند به دلیل همدردی با مسلمانا

موافقت غول‌های فناوری جهان با حذف محتویات افراط‌گر

بارش باران الهی در مکه مکرمه

داعش ناتو را به چالش می کشد

مراسم کفش پرانی به تصویر ترامپ در فلسطین

ترس کارکنان فیس‌بوک از انتقام گرفتن داعش

اردوغان: غرب حامی کودتاچیان و تروریسم است

سفارتخانه آمریکا در گواتمالا بسته شد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات