b_0_0_0_10_images_3259555_873.png

اساس نیوز :مسئول جماعت تبلیغ ایران تاکید کرد بعد از انقلاب اسلامی فعالیت های این گروه دینی در داخل و خارج از کشور افزایش داشته است.

به گزارش اساس نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما عبدالرئوف شه بخش، مسئول جماعت تبلیغ ایران در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: جماعت تبلیغ از قبل از انقلاب در استان فعال بوده اما خدا را شاکریم که نعمت انقلاب اسلامی را به ما داده است زیرا بعد از انقلاب، آزادی فعالیت مذهبی – تبلیغی داریم که این آزادی در هیچ کجای دنیا مانند ایران نیست.
وی در ادامه گفت : ما مبلغ جمهوری اسلامی ایران در خارج کشور هستیم زیرا ایران اسلامی با استکبار و آمریکا مقابله می کند. 

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان نیز در این دیدار  به فعالیت سرویس های بیگانه در مرزهای استان اشاره کرد و گفت: باید دعوت و تبلیغ را توسعه ی کمّی داد زیرا نیاز روز مردم  به مبانی دینی و تبلیغات سوء دشمنان علیه اسلام  زیاد شده است که وظیفه ی شما را سنگین تر می کند.
حجت الاسلام والمسلمین محامی افزود: در این شرایط حساس متولیان جماعت تبلیغ مراقب نفوذ دشمن در جمع خود باشند تا اعضا، گرفتار نقشه شوم دشمن نشوند. 

حجت الاسلام والمسلمین مَحامی ، نماینده جدید ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان است که هفته گذشته به حکم مقام معظم رهبری به  این سمت منصوب و مراسم معارفه وی جمعه هفته گذشته انجام شد.

 

مطالب مرتبط:

منطقه پرواز ممنوع برفراز کردستان عراق اجرایی شد

والی بلخ و رئیس اجرایی حزب جمعیت اسلامی : با حفظ و

معلوم شد که داعش از چه طریقی برای همدستانش پول می

پاکستان یک عضو کلیدی طالبان را از زندان آزاد کرد

پیام تبریک شورای راهبردی اهل سنت ایران به آقای دکت

انفجار خودروی بمب‌گذاری شده مقابل رستورانی در موگا

مشاور ترامپ : بزودی داعش را از روی زمین محو خواهیم

 

از درخواست امام جمعه ایرانشهر برای حفظ آرامش تا تو

مجری گری اولین زن محجبه در تلویزیون آمریکایی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز