b_0_0_0_10_images_126684516_167994722dabcc.jpg

اساس نیوز : خانم حمیرا ریگی به همراه سفیران جدید ایران در سه کشور دیگر قبل از عزیمت به محل ماموریت خود  با رئیس جمهور دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار، برای موفقیت سفرای جدید آرزوی موفقیت کرد و از آنان خواست ضمن معرفی توانمندی ها و ظرفیت های کشورمان به سرمایه گذاران و بخش های خصوصی و دولتی محل ماموریت خود، بیش از پیش برای توسعه، تقویت و تحکیم روابط و مناسبات همه جانبه با دیگر کشورها تلاش کنند.
رییس جمهور همچنین با اشاره به انتخاب خانم حمیرا ریگی سفیر جدید ایران در برونئی به عنوان دومین سفیر زن و دومین سفیر اهل سنت جمهوری اسلامی ایران، بر استمرار حضور بانوان در سطوح مختلف مدیریت کشور به عنوان یکی از اصلی ترین سیاست های دولت تاکید کرد.
خانم «حمیرا ریگی » سفیر جمهوری اسلامی ایران در برونئی، « اکبر امینیان » سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری چک ، « محمد فرازمند» سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکیه و « علیرضا کاظمی ابدی » سفیر جمهوری اسلامی ایران در هلند نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت روابط ایران با کشورهای محل ماموریت خود در زمینه های مختلف، بر تلاش و جدیت در راستای توسعه مناسبات اقتصادی و همکاری های همه جانبه ایران با دیگر کشورها تاکید کردند.

مطالب مرتبط:

پوتین به نتانیاهو کتاب هدیه داد

دادخواست علیه رفتار تبعیض‌آمیز با دانش‌آموز مسلمان

ا

آیا مشکل سوریه با عملیات نظامی حل خواهد شد ؟

رابین هود اینبار در چین / عکس

موگرینی:باید از ترامپ پرسید چه کسی دوست آمریکاست!

ممنوعیت ورود پروازهای اماراتی به تونس

پیام تسلیت مقام معظم رهبری در پی درگذشت مولوی محمد

بند کفش یک زن آمریکایی مانع ورود وی به محل اقامت ت

معلم انگلیسی موهن به اسلام از تدریس محروم شد

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز