b_300_300_16777215_10_images_DSC0586300x200.jpg

اساس نیوز :مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” مردم ولی نعمت ما هستند ” با اشاره به گرانی های اخیر و افزایش دشورای های ملت، از مسئولین و دولتمردان خواستند به فکر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، ایشان در فرازی از خطبه های امروز (14 دی 97) شهرستان آزادشهر تصریح کردند: امروز ملت شریف ایران از نظر معیشت در مضیقه هستند و گرانی روز به روز غوغا می کند.

امام جمعه اهل سنت آزادشهر افزودند: فقر به وجود آورنده فحشا، دزدی، تَن فروشی و سایر بزهکاری ها و معصیت های اجتماعی است، مسئولین امر باید به فکر معیشت مردم باشند و دست نیازمندان را بگیرند و در این سرمای زمستان با وجود گرانی ها و قیمت بالای مواد خوراکی، زندگی کردن با یارانه 45 هزار تومانی بسیار دشوار می باشد.

عالم سرشناس اهل سنت کشور با تأکید بر این که ” مسئولین به فریاد ملت گوش فرا دهند” گفتند: اگر یک خانوار دارای چهار عضو باشد و ماهیانه سه میلیون تومان درآمد کسب کند، زیر خط فقر محسوب می شود، مسئولین حقوق کارگران و کارمندان را پرداخت کنند و به فریاد مردم گوش فرا دهند زیرا نمی توان جلوی غوغای گرسنگان را گرفت.

مدیر دارالعلوم فاروقیه گالیکش در خاتمه خطاب به دولتمردان خاطرنشان ساختند: توصیه بنده به مسئولین عزیز این است که ملت برای ما در اولویت قرار گیرند و سپس به فکر خودمان باشیم، مردم ولی نعمت ما هستند پس نباید فقط هنگام برگزاری انتخابات و زمانی که  نیازمندشان هستیم به آن ها بها دهیم بلکه با خدمات صادقانه، آنان را به سمت خودمان جذب کنیم.

مطالب مرتبط:

جهادی ها در حال آماده سازی حمله تاجیکستان

مولوی عبدالاحد رئیسی :اختلافات جزئی نباید مسلمانان

آخرین گفتگوی رسانه ای مولانا حسین پور با اساس نیوز

انتقاد از پراکندگی فقهی در بین اهل سنت

ا

قربان محمد آخوند اونق در نماز جمعه اهل سنت بندرترک

دانشجویان مسلمان: نمازخانه دانشگاه هامبورگ تفکیک ش

صهیونیسم چگونه یهودیان عرب را گرد هم آورد؟

درگیری شدید دانشجویان و پلیس در ترکیه

د

زنى كه از فروش قرآن ٤٥ ميليون دلارى امتناع كرد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز