b_0_0_0_10_images_57538619.jpg

اساس نیوزماینده مردم پیرانشهر با ابزار تاسف نسبت به موضوع شلیک به کولبران در مرزهای کشور تاکید کرد: متاسفانه جوانان ایرانی با گلوله ایرانی کشته می‌شوند. انتظار داریم مجلس از طرح دو فوریتی جلوگیری از شلیک به کولبران حمایت کنند.

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شواری اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس در تذکری به رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور امروز لایحه بودجه ۹۸ را با ۲۰ روز تاخیر تقدیم مجلس کردید. بودجه باید از لحاظ کم و کیف در راستای برنامه باشد. شما باید گزارش بودجه ۹۷ را هم قبل از تقدیم لایحه بودجه ارائه می کردید، ولی این گزارش ارائه نشد.

وی افزود: سفرهای آقای رئیس جمهور به استان انجام شد که به دنبال آن اعتباراتی را اختصاص دادند اما قسمت عمده این اعتبارات عملیاتی نشده است. آقای رئیس جمهور در چند ماه باقی مانده سال به وعده‌های خود  در این خصوص وفا کنید. بحث آب شرب پیرانشهر موضوع مهمی است. این موضوع یک بحث مهم در سطح کشور است که باید مورد توجه قرار گیرد.

خضری تاکید کرد بحث دیگری که بسیار دارای اهمیت است موضوع رتبه بندی معلمان است که برای تکریم مقام شامخ معلمان باید مورد توجه قرار گیرد. همچنین باید به موضوع همسان سازی شاغلین و بازنشستگان و اعطای اعتبارات لازم به  مناطق عملیاتی که پیرانشهر و سردشت طبق ماده ۱۱۲ برنامه ششم شامل آن شده‌اند اهتمام ورزیده شود. امروز آقای رئیس جمهور در خصوص آموزش و پروش صبحتی نداشته‌اند. ما شاهد حادثه تلخ شین آباد و پس از آن زاهدان بودیم. چه اعتباراتی برای نوسازی و مقاوم سازی مدارس انجام شده ما انتظار درایم این موارد در لایحه بودجه مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم پیرانشهر عنوان کرد: ما در حال جمع آوری امضاهای طرح دو فوریتی جلوگیری از شلیک به کولبران هستیم. انتظار داریم مجلس از این طرح حمایت کند موضوع شلیک به کولبران در مرزها موجب تاسف است جوانان ایرانی با گلوله ایرانی کشته می‌شوند. معیشت مرزنشینان و موضوع بیکاری تهدید امنیت ملی را به دنبال خواهد داشت.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط:

ترکیه ۸ پایگاه نظامی در ادلب سوریه ایجاد می‌کند

گریه های بچه شش ساله پدر را از اعدام نجات داد

منع پخش اذان از مساجد قدس در روز نکبت

استخدام مزدوران افغانی توسط ارمنستان برای جنگ در ق

برقراری صلح در "افغانستان" از طریق اعمال قدرت امکا

فریضه روزه فقط بر ثروتمندان واجب است و برای فقیران

یک مجری تلویزیونی در پاکستان به اتهام تکفیر از کا

تکفیر و تحول تاریخی رفتارهای تکفیری

 

سرطان بیماری گناهکاران

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز