b_0_0_0_10_images_455090_653.jpg

اساس نیوز : هفته گذشته فیلمی از نماینده سراوان در فضای مجازی پخش شد که نشان می‌داد نماینده با یکی از کارکنان گمرک درگیری لفظی پیدا می‌کند، به دنبال آن مجلس برای بررسی موضوع با حضور وزیر اقتصاد جلسه غیرعلنی برگزار کرد و نماینده سراوان پشت تربیون توضیحاتی ارائه کرد. در همان روز فیلمی از جلسه غیررسمی مجلس در بی‌بی‌سی منتشر شد که در این فیلم درازهی به نمایندگان اعلام می‌کرد، اگر امروز با منتشر کنندگان فیلم اتفاق گمرک و با افراد برخورد کننده با خود برخورد نشود بعدا برای نماینده‌های دیگر این اتفاق خواهد افتاد.

انتشار این فیلم از جلسه غیر علنی مجلس بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت.از نظر آیین نامه داخلی مجلس و قانون اساسی انتشار تصاویر و محتوای جلسات غیر علنی مجلس غیر قانونی است.

در این زمینه یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از مشخص شدن فیلمبردار جلسه غیرعلنی مجلس خبر داد.

احمد امیرآبادی فراهانی در حساب شخصی خود در توئیتر درباره فیلم‌بردار جلسه غیرعلنی مجلس نوشت:

آقای علیم یار محمدی نماینده زاهدان اظهار داشتند که جلسه غیر رسمی مجلس را فیلمبرداری کرده و آن را در اختیار آقای درازهی نماینده سراوان گذاشتند که بخش عذرخواهی را پخش کنند.

یارمحمدی: در انتشار فیلم جلسه غیر‌علنی مجلس درباره نماینده سراوان نقشی نداشتم

پس از انتشار توییت احمد امیر آبادی و معرفی شخصی که فیلم جلسه غیر علنی را ضبط کرد، علیم یارمحمدی، نماینده زاهدان گفت: فیلم منتشر شده از سوی بنده ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در انتشار این فیلم نقشی نداشته‌‌ام، ادامه داد: این کلیپ را بنده به آقای درازهی دادم تا وی بخش مربوط به عذرخواهی وزیر را در فضای مجازی منتشر کند.

نماینده زاهدان در مجلس تصریح کرد: آقای درازهی تمام فیلم را منتشر کرده و قرار نبود، این اتفاق بیفتد.

در یک حاشیه دیگر در زمینه ماجرای کلیپ جنجالی نماینده سراوان چند روز پس از آنکه سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از مختومه شدن پرونده جنجالی نماینده سروان در هیئت متبوعش خبر داده بود، این بار نیز یک عضو دیگر این هیئت، از شکایت نمایندگان از "درازهی" خبر داد.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، از شکایت چند تن از نمایندگان از "محمد‌باسط دُرازهی" نماینده سراوان در مجلس به هیئت نظارت خبر داده و گفت: این موضوع در جلسه روز‌ (سه‌شنبه، 4 دی) این هیئت بررسی می‌شود.

وی افزود: نمایندگان شاکی معتقدند ادبیات استفاده شده درست نبوده و این رفتار باعث رنجش مردم شده است.
عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، تصریح کرد: در جلسه بعدی هیئت، موضوع این شکایت با حضور نماینده سراوان و نمایندگان شاکی بررسی و نتیجه آن اعلام می‌شود.

به هر حال ادامه این حاشیه ها اثبات کنده این واقعیت است که مسئولان و اشخاص صاحب مقام  با توجه به حضور دیده بانی بنام فضای مجازی،باید بیشتر مراقب رفتارها و گفتار خود باشند.

مطالب مرتبط:

اعدام سه شهروند اهل سنت در شهر قائم عراق

حافظان قرآن اهل سنت سرباز تجلیل شدند

پروازهای ماهان ایر به آلمان متوقف شد

واکنش مقامات افغانستان به اسلحه پلاستیکی!

داعش حاکم فلوجه را اعدام کرد

کره ی شمالی از کدام نامزد انتخابات آمریکا حمایت می

گروه ضربت نیروهای موشکی استراتژیک روسیه، تا سال 20

مسجدی در شهر اوربروی سوئد بدست اسلام ستیزان به آتش

انفجار تروریستی در پایتخت سوریه

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات