b_0_0_0_10_images_6565411310.jpg

اساس نیوز :نماینده مردم اورامانات در مجلس تاکید کرد: پس از یک سال هنوز چادر زلزله دگان پابرجاست و سرپناه امن برای مردم وجود ندارد.

به گزارش اساس نیوز به نقل از  ایلنا، شهاب نادری در نطق میان دستور جلسه علنی دیروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: آیا آرای جامع اهل تسنن بر شانه هایتان سنگینی نمی کند؟ آیا خود را ذره ای مدیون شیرزنان کرمانشاه نمی دانید؟ امروز تمام مطالبات جوانان ما خلاصه می شود در حداقلی ها. حداقلی هایی مانند داشتن یک شغل پایدار برای رفع حوائج خود و خانواده هایشان. آیا این درخواست زیادی از شماست؟
وی ادامه داد: آیا در میان تمام جوانان توانمند، اصلح، متعهد، نجیب و اهل تسنن و اهل سنت فردی برای تصدی یک منصب دولتی در کابینه شما پیدا نمی شود؟ این کلید شما چه زمانی قفل کابینه دولت را به روی نیروهای اهل تسنن می گشاید؟ ما همچنان منتظر هستیم.
نادری با اشاره به مشکلات زلزله زدگان گفت: متاسفانه پس از یکسال هنوز چادر زلزله دگان پابرجاست. سرپناه امن برای مردم وجود ندارد.
وی افزود: در یک سال گذشته هموطنان ما با زلزله دست و پنجه نرم کرده و روزگار سختی را می گذرانند. انتظار می رفت دولت شما تمام امکانات خود را برای رفع مشکلات مردم بسیج کند نه این که پس از گذشت یکسال هنوز جمع کثیری ناامیدانه در غم آینده ای پر از ابهام خود روزگار را همراه با دردورنج سپری کنند و فریادشان به هیچ کجا نرسد.
این عضو کمیسیون اقتصادی در ادامه با پخش یک کلیپ از سخنان مقام معظم رهبری کولبری را اختراع مسئولین بی تدبیر دانست و کشتن آنها در مرزها را محکوم کرد و افزود: امیدواری به برجام و FATF تلف کردن نظام است. جناب رییس جمهور! وظیفه اجرای دقیق قانون اساسی به عهده شماست چرا اصل سوم، نهم، دوازدهم، پانزدهم، نوزدهم و تعدادی از اصول دیگر را هنوز اجرایی نکرده‌اید؟

اساس نیوز :متن کامل ویدئوی سخنرانی این نماینده اهل سنت در آپارات اساس نیوز منتشر شده است.

مطالب مرتبط:

رهبر حزب مخالف ترکیه : قانون اساسی جدید , خلاف اسل

مرزبانان ترکیه هشت آواره سوری را کشتند

روزنامه صهیونیستی:ترامپ از پوتین می ترسد

پنتاگون: با مقامات ترکیه درباره تشکیل نیروی مرزی د

آیا اختلاف اُفق معتبر است ؟

64 روز روزه داری جان دختر 13 ساله هندی را گرفت

یک مسلمان به عنوان وزیر کشور جدید انگلیس معرفی شد

داعش چگونه اهداف آینده خود را انتخاب می کند ؟

 

مصر به تجدیدنظر در روابط با سازمان همکاری اسلامی ت

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز