b_0_0_0_10_images_656466161.jpg

اساس نیوز : علمای اهل سنت گلستان حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار اساس نیوز امام جمعه اهل سنت آق قلا گفت: مردم دنیا بدانند وقوع حوادث تروریستی خللی در اراده استکبار سیتزی ایران اسلامی ایجاد نمی کند و وحدت میان ملت را در مقابل توطئه های دشمنان افزایش می دهد.

آخوند عبدالحی میرزاعلی ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی شهر اهواز گفت: این اتفاقات نه تنها در اراده ملت ایران در حرکت به سمت آرمان‌های انقلاب تردید ایجاد نمی‌کند بلکه خون تازه‌ای به رگ‌های انقلاب تزریق می‌کند و موجب تثبیت و تحکیم انقلاب و یاس و ناامیدی دشمنان می‌شود.

وی با تاکید براینکه، حادثه تروریستی اهواز نشان از عجز و ضعف دشمنان کوردل در برابر اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران است، تصریح نمود: امروز در حالی در چهلمین سال انقلاب قرار داریم که علی رغم همه توطئه ها و دسیسه های دشمنان در عرصه های مختلف طراحی های آنها یکی پس از دیگری خنثی شود و به فضل الهی در حال حاضر انقلاب اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد.

مشاور استاندار گلستان در امور اهل سنت با تاکید براینکه، به خاک و خون کشیدن مردم بیگناه و نیروهای امنیتی در هیچ جای دنیا و برای هیچ ملتی پذیرفته نیست، اظهار کرد: مردم دنیا بدانند وقوع حوادث تروریستی خللی در اراده استکبار ستیزی ایران اسلامی ایجاد نمی کند و وحدت میان ملت را در مقابل توطئه های دشمنان افزایش می دهد.

بر اساس گزارش دیگر ائمه جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس با صدور بیانیه ای  اقدام تروریستی اهواز را محکوم کردند.در این بیانیه آمده است:

حادثه تلخ و تکاندهنده تهاجم تروریستی در شهر اهواز و به شهادت رساندن جمعی از مردم بی گناه و مجروح ساختن عده ای از هموطنانمان هنگام انجام مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس موجب تاسف و تالم خاطر همه ایرانیان و آزادی خواهان جهان گردید.

بر همه ما روشن است که در وراء این اقدام ناجوانمردانه و از پیش طراحی شده تبهکاران معلوم الحال، دست های پنهان و آشکار تروریسم بین الملل به سرگردگی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار با هدف ایجاد نا امنی و شکستن سد عظیم وحدت کلمه بین مردم و اقتدار نظام جمهوری اسلامی قرار دارد.

قطعا اینگونه رفتارهای دشمنان نظام، مردم شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی  را در برابر آنان متحدتر و منسجم تر از گذشته کرده و به کوری چشم آنان این ملت راه پر افتخار شهدای انقلاب اسلامی را با صلابت تر ادامه خواهند داد.

ما علما و روحانیون اهل سنت شهرستان گنبدکاووس ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی، این مصیبت ناگوار را از صمیم قلب به مقام معظم رهبری و خانواده های شهداء تسلیت گفته، شفای عاجل مجروحین حادثه و نیز صبر و شکیبایی بازماندگان حادثه را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

حاج آخوند عبدالکریم جاور ،حاج آخوند عبدالباسط نوری زاد ،هیات امنای مصلی نماز جمعه اهل سنت گنبدکاووس

حوزه علمیه عرفانی چنارلی هم اقدام تروریستی در اهواز را محکوم کرد .در بیانیه صادر شده از طرف این مدرسه چنین آمده است:

با  توجه به حمله تروریستی که منجر به شهادت کودکان، زنان و نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران شد، ضمن محکومیت این عمل شنیع، به مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران اسلامی، بالاخص مردم شریف استان خوزستان و بازماندگان شهدا، تسلیت عرض کرده و برای مجروحان شفای عاجل و برای بستگان صبر و بردباری و اجر عظیم مسألت دارم.

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط:

نگاهی متفاوت به «بازی گازی» ترکمنستان در قبال ایرا

اهدای قرآن به ستاره مسلمان بالیوود در ترکیه

مسلمانان اقدام کافی برای رویارویی با داعش انجام ند

پیشنهاد حقوق های نجومی قطر به خلبانان ترک

استاد الازهر:برابری ارث زن و مرد خلاف شرع نیست

کره شمالی درباره وقوع جنگ هسته‌ای در شبه جزیره کره

اخطار پارلمان هند به دولت :تروریست ها در جزایر خال

ا

تاکید اتحادیه عرب بر راه‌حل تشکیل دو دولت در فلسطی

مدارس نظامی ولادیمیر پوتین برای آموزش دختران جوان

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات